Duomenų apsauga ugdymo įstaigose: ką svarbu žinoti vadovui?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2023 m. vasario 28 d. 15 val.

Duomenų apsauga ugdymo įstaigose: ką svarbu žinoti švietimo įstaigos vadovui?

Lekt. Dijana Šinkūnienė
€29,00
Vasario 28 d.

15:00-16:30 val.

ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
Dalyvavimas ugdymo procese neabejotinai susijęs su asmens duomenų tvarkymu, kuriam taikomos ir Bendrajame duomenų apsaugos reglamente įtvirtintos taisyklės. Tačiau kokios tos taisyklės? Kas mokymosi procese laikoma asmens duomenimis? Įprastai asmens duomenys — tai bet kokia informacija apie žmogų, kurio tapatybė nustatyta arba kurio tapatybę galima nustatyti. Ši informacija gali būti pateikiama raidėmis, skaičiais, grafiniu, fotografiniu vaizdu, garsu, telefonu ir kitomis formomis. Tai gali būti mokinio vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, asmens kodas, įvairūs identifikacijos numeriai, telefono numeris, sveikatos informacija, atvaizdas, tėvų ar globėjų informacija. O juk su šiais duomenimis susiduriame kiekvieną dieną! Ką svarbu žinoti ir kaip nepažeisti reikalavimų?


Akivaizdu, kad nors reglamentas taikomas jau keletą metų, tačiau jo taikymo praktika švietimo įstaigose dar formuojasi — administracijai ir mokytojams kyla daug klausimų, kaip tinkamai įgyvendinti jo reikalavimus, ypač kai ištekliai dažnai yra riboti. Kaip įveikti sudėtingų reikalavimų iššūkį ir ar galime būti tikri, kad atlikome viską, kas yra būtina?

Kviečiame Jus į praktinius mokymus, kurių metu kartu lektorė Jus detaliai supažindins su duomenų apsaugos teisinio reglamentavimo aspektais bei taikymo ypatybėmis švietimo įstaigose.

Mokymų metu:

• susipažinsite su pagrindiniais asmens duomenų apsaugos teisinio reglamentavimo aspektais;

• aptarsite asmens duomenų apsaugos svarbą tvarkant vaikų asmens duomenis;

• sužinosite pagrindinius asmens duomenų apsaugos reikalavimus, aptarsite jų įgyvendinimo ypatumus ugdymo įstaigoje;

• aptarsite pagrindinius veiksmus, kuriuos turėtų atlikti administracija, norint užtikrinti asmens duomenų apsaugos reikalavimų įgyvendinimą;

• aptarsite įstaigos ir jos darbuotojų atsakomybę už asmens duomenų apsaugos pažeidimus;

• išgirsite praktinių patarimų ir pavyzdžių iš duomenų apsaugos priežiūros institucijų veiklos.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus, bet taip pat atliksite praktines užduotis, kurios padės įsitraukti ir efektyviai mokytis.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 28 d. (antradienį), 15:00-16:30 val.
Mokymai skirti įstaigų vadovams, pavaduotojams bei visiems kitiems, kurie nori sužinoti daugiau apie duomenų apsaugą švietimo įstaigoje.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

ŠIE MOKYMAI – VADOVŲ AKADEMIJOS DALIS.

Programos dalyviams dalyvavimas yra nemokamas.

Visus vadovus, pavaduotojus ir administracijos atstovus kviečiame jungtis į Vadovų Akademiją — atnaujintą ilgalaikę programą, kurios metu kartu su palaikančia kolegų bendruomene tobulinsite svarbiausias vadovo kompetencijas!

PROGRAMĄ SUDARO:

● 4 specializuoti mokymai;
● 1 diskusija su kviestiniais svečiais;
● 1 gyvas susitikimas vadovų forume su kolegomis ir kviestiniais svečiais;
● papildoma medžiaga. Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias. Visas šis turinys bus prieinamas visos programos metu;
● galimybė pasidalinti savo patirtimi, išgirsti kolegų patirtis ir padiskutuoti su kolegomis bei svečiais gyvame formate;
● tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektorių bei diskusijų dalyvių.

Daugiau informacijos apie programą

Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 29 eur.

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Dijana Šinkūnienė
Asmens duomenų apsaugos ekspertė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį asmens duomenų apsaugos srityje, padedant spręsti privačiajam ir viešajam sektoriui iškylančius klausimus, dirbusi tarptautiniuose projektuose Ukrainoje, Kosove ir kt.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais