Procesų optimizavimas: LEAN metodikos taikymas ir principai
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. spalio 19 d. 15 val.

Procesų optimizavimas ugdymo įstaigose: LEAN metodikos taikymas ir principai

Lekt. Marius Skersys
€29,00
Spalio 19 d.

15:00-16:30 val.

ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
Kiekvienos šiuolaikinės švietimo įstaigos tikslas – kurti tobulėjančią ir augančią aplinką. Tam, kad to pasiekti, svarbus efektyvus ir optimizuotas darbas kolektyve. Tačiau optimizavimo procesai gali tapti sudėtingu uždaviniu įstaigų vadovams. Kaip sutrumpinti mokytojų ir specialistų darbų atlikimo laiką? Kaip tinkamai išnaudoti žmogiškuosius resursus kolektyve? Kaip efektyviai organizuoti ugdymo procesą ir palaikyti kolektyvo motyvaciją dirbti?


LEAN metodikos tikslas – optimizuoti įstaigos procesus, efektyviai paskirstant laiką ir kaštus. Taikant šią metodiką, švietimo įstaigose darbų įgyvendinimas vyksta sklandžiau, išlaikomas optimalus informacijos ir darbų priemonių kiekis, efektyviai ir aiškiai išgryninamos atsakomybės, prioritetai bei tikslai komandoje.

LEAN metodikos taikymas padeda vadovui išsiaiškinti, kas yra svarbu ir būtina, planuojant darbines veiklas, o kas tik eikvoja energijos bei laiko sąnaudas komandoje. Taikant šią metodiką įstaigoje, siekiama įtraukti kiekvieną darbuotoją į darbų efektyvinimo planą per kūrybines veiklas. Taigi kaip pasinaudoti šios metodikos teikiama nauda? Nuo ko pradėti, siekiant taikyti jos principus švietimo įstaigoje?

Kviečiame dalyvauti mokymuose, kurių metu sužinosite, kaip optimizuoti įstaigos procesus bei susipažinsite su LEAN metodikos taikymo galimybėmis švietimo įstaigose.

Mokymų metu:

• sužinosite pagrindinius LEAN metodikos švietimo įstaigoje principus;

• pažinsite LEAN metodikos reikšmę ir vertes;

• pažinsite LEAN metodikos pritaikymo galimybes švietimo įstaigoje;

• išgirsite konkrečių LEAN metodikos taikymo pavyzdžių ir praktinių patarimų.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite užduoti klausimus, ir atliksite praktines užduotis, kurios padės įsitraukti bei efektyviai mokytis.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.).

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks spalio 19 d. (trečiadienį), 15:00-16:30 val.
Mokymai skirti įstaigų vadovams ir pavaduotojams, administracijos ir darbuotojų atstovams, kurie nori daugiau sužinoti apie LEAN metodikos taikymo galimybes švietimo įstaigose.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 29 eur.

Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorius

Marius Skersys
Efektyvios vadybos praktikų bendrovės „Nortus“ vykdomasis direktorius, Lean sistemos diegimo konsultantas, dirbantis su įvairiomis Lietuvos logistikos, prekybinėmis, gamybinėmis, paslaugų įmonėmis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais