Veiksmingas vadovavimas šiuolaikinėje švietimo įstaigoje
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. rugpjūčio 26 d. 15 val.

Veiksmingas vadovavimas šiuolaikinėje švietimo įstaigoje

Lekt. Danguolė Miškinienė
€29,00
Rugpjūčio 26 d.

15:00-16:30 val.

ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
Nuolat besikeičiančiame švietimo sistemos kontekste, administracijos darbuotojų ir pedagoginio personalo motyvavimas, stiprinimas ir auginimas yra vienas sudėtingiausių iššūkių mokyklos vadovui... Tačiau veiksmingo, darbuotojus auginančio modelio sukūrimas, tinkamai parinktų priemonių naudojimas gali palengvinti vadovų darbą ir sukurti palankią aplinką kūrybai bei augimui.


Kviečiame dalyvauti mokymuose, kurie sustiprins mokyklų administracijos atstovų žinias ir įgūdžius ugdomojo vadovavimo srityje, atkreips dėmesį į jo veiksmingumą, taikymo metodus, priemones bei sukurs akivaizdžią naudą mokyklų bendruomenėms. Taip pat padės rasti tinkamus sprendimus sudėtingose, konfliktinėse situacijose.

Mokymų lektorė pasidalins savo patirtimi bei praktiniais veiklos pavyzdžiais, kaip tinkamai parinktų priemonių naudojimas ir pritaikymas gali palengvinti vadovų darbą bei kurti aplinką, palankią augimui.

Dėmesio! Šie mokymai yra ilgalaikės programos „Vadovų akademija 2022" dalis. Programos nariams dalyvavimas yra nemokamas!

Mokymų metu sužinosite:

• kokios priežastys lemia darbuotojų nenorą įsitraukti į veiklas;

• kaip pasirinkti teisingą vadovavimo modelį skirtingose situacijose;

• kaip susitarti dėl organizacijų tikslų, kad jie taptų priimtini visiems;

• kaip įgalinti vidinės ir išorinės motyvacijos mechanizmus bei juos valdyti;

• kaip pasitelkus grįžtamąjį ryšį stiprinti darbinius santykius.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite užduoti klausimus, ir atliksite praktines užduotis, kurios padės įsitraukti bei efektyviai mokytis.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.).

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks rugpjūčio 26 d. (penktadienį), 15:00-16:30 val.
Mokymai skirti įstaigų vadovams ir pavaduotojams, lyderiams, švietimo centrų vadovams bei kitiems administracijos atstovams, kurie nori daugiau sužinoti apie veiksmingą vadovavimą, siekiant organizacijos tikslų.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 29 eur.

Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Danguolė Miškinienė
Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktorė, „Žinių ekonomikos forumo" organizuojamuose rinkimuose pelniusi inovatyviausio metų vadovo apdovanojimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais