Kaip parinkti tinkamus ugdymo metodus autistiškiems vaikams?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2023 m. balandžio 4 d. 14 val.

Autistiški vaikai klasėje: kaip kurti palankų ir saugų mikroklimatą bei parinkti tinkamiausius ugdymo metodus?

Lekt. Gabrielė Tervidytė-Arandi
€19,00
Balandžio 4 d.

14:00-15:30 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Besirengiant įtraukiojo ugdymo pokyčiams darželių ir mokyklų duris vis dažniau atveria autizmo spektro sutrikimų turintys vaikai bei paaugliai. Nors autizmo spektro sutrikimai (ASS) yra viena plačiausiai tyrinėjamų vaikų psichiatrijos sričių, kodėl vis dar kyla tiek daug klausimų ir neaiškumų dirbant su vaikais, turinčiais šį sutrikimą?


Situaciją sunkina tai, kad autizmo spektro sutrikimas yra labai platus ir įvairialypis. Vaikai gali turėti skirtingų poreikių ir pomėgių, net jei diagnozė skamba taip pat. Dėl šios priežasties mokytojams ir specialistams yra sudėtinga tikslingai pritaikyti mokymo turinį, parinkti tinkamiausius ugdymo metodus bei atsižvelgti į vaikų skirtybes klasėje.

Todėl kviečiame Jus į praktinius mokymus, kurių metu išsamiai susipažinsite su konkrečiais įrankiais, praktiniais metodais, veiklų pavyzdžiais bei jų pritaikymo galimybėmis pamokoje, siekiant užtikrinti kokybišką ir efektyvų mokymąsi dirbant su autistiškais vaikais klasėje.

Mokymų metu:

• artimiau susipažinsite su autizmo spektro sutrikimu ir autistiškais vaikais;
• sužinosite, nuo ko reikia pradėti, siekiant užmegzti ryšį su autistišku vaiku, kaip tinkamai bendrauti ir komunikuoti su vaiku, jo šeima, kaip padėti mokiniui sėkmingai integruoti į klasės veiklas bei gyvenimą;
• sužinosite būdus, kaip kurti palankų, saugų bei pasitikėjimu grįstą santykį, kuris užtikrintų ne tik palankų mikroklimatą klasėje, bet ir padėtų pateikti pamokos turinį ir suteikti žinių;
• susipažinsite su konkrečiais įrankiais ir praktiniais metodais, kurie padės efektyviai ir tinkamai perteikti žinias ir pamokos informaciją;
• sužinosite, kaip kurti klasės fizinę aplinką, kad ji būtų palanki autistiškam vaikui;
• sužinosite, kaip kurti santykius grupėje ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį siekiant bendrystės;
• susipažinsite su konkrečiomis metodikomis ir priemonėmis, kurios palengvina darbą pamokoje, ką pasirinkti mokytojui bei specialistui, dirbančiam su autistiškais vaikais;
• turėsite galimybę sudalyvauti diskusijoje ir užduoti Jums rūpimus klausimus lektorei.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektorei, bet ir išgirsite praktinių metodų ir pavyzdžių, kuriuos galėsite pritaikyti praktiškai pamokų metu.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks balandžio 4 d. (antradienį), 14:00-15:30 val.
Mokymai skirti ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojams, pradinių ir pagrindinių klasių mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijos atstovams ir visiems kitiems, kurie nori geriau pažinti autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus ir sužinoti praktinių patarimų, kurie padės efektyviau organizuoti ugdymo procesą.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai bus įrašomi, įrašą rasite per 1-2 d.d. po renginio.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 19 €

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 €/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Gabrielė Tervidytė-Arandi
Socialinės politikos ekspertė ir socialinė darbuotoja, VšĮ „Penki pojūčiai“ steigėja, dirbanti su įvairių visuomenės grupių psichine sveikata, sutrikimų turinčiais vaikais, jų šeimomis ir socialinių bei švietimo paslaugų specialistais. Lektorė visą savo profesinį dėmesį skiria raidos sutrikimų turintiems vaikams ir jų šeimoms kurdama unikalią technologiją ir jos naudojimo metodiką – sensorinę įrangą, konsultuoja šeimas, veda mokymus pedagogams ir kitiems specialistams, vykdo atvejo vadybą kartu su terapeutų komanda.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais