Ugdymo meistrai - Komanda

Komanda

Tie, kuriems rūpi švietimas

Kas yra Ugdymo meistrai?

Tai mes ir Jūs kartu — didelė ir galinga bendruomenė, jungianti tuos, kurie pasirinko ugdyti. Tuos, kuriuos į šį kelią atvedė pašaukimas. Tuos, kurie auga patys ir savo pavyzdžiu augina kitus.

O dabar susipažinkite su mumis — jaunų ir ambicingų profesionalų komanda, kuri kuria kokybišką turinį, atliepiantį Jūsų poreikius.

MOKYMAI

Mindaugas Pozingis
Lukas Benevičius
Plėtros direktorius
lukas@ugdymomeistrai.lt
Rita Ramanauskaitė
Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
rita@ugdymomeistrai.lt
Lina Runkauskienė
Administratorė ir klientų aptarnavimo specialistė
lina@ugdymomeistrai.lt
Eglė Survilaitė-Šimienė
Projektų vadovė
egle@ugdymomeistrai.lt
Dovilė Naujokaitė
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo projektų vadovė
dovile@ugdymomeistrai.lt
Miglė Mikalajūnė
Mokymų įstaigoms koordinatorė
migle@ugdymomeistrai.lt
Karolina Bagdonaitė
Fotografė, skaitmeninės komunikacijos specialistė
karolina@ugdymomeistrai.lt
Ieva Severinaitė
Erasmus+ projektų vadovė
ieva@ugdymomeistrai.lt

TECHNOLOGIJOS

Laurynas Vaicekauskas
Zarasai, Visaginas, Utena, Molėtai, Ukmergė, Švenčionys, Širvintos, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Elektrėnai, Vilniaus rajonas, Anykščiai, Ignalina, Vilniaus miestas

laurynas@ugdymomeistrai.lt, +370 615 49239
Lukas Klimantavičius
Kaunas, Kaišiadorys, Druskininkai, Alytus, Jonava, Kėdainiai, Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kybartai, Kalvarija, Lazdijai, Birštonas, Prienai

lukas.k@ugdymomeistrai.lt, +370 640 66900
Tomas Vienažindis
Šiauliai, Joniškis, Akmenė, Naujoji Akmenė, Mažeikiai, Kelmė, Telšiai, Raseiniai, Kuršenai, Panevėžys, Pakruojis, Radviliškis, Pasvalys, Biržai, Kupiškis, Rokiškis

tomas@ugdymomeistrai.lt, +370 652 24545
Gytis Jablonskis
Klaipėda, Jurbarkas, Tauragė, Šilalė, Šilutė, Rietavas, Plungė, Kretinga, Palanga, Skuodas, Gargždai, Pagėgiai

gytis@ugdymomeistrai.lt, +370 607 56639

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais