Kaip ugdyti pabėgėlių vaikus lietuviškose mokyklose?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. spalio 6 d. 14 val.

Kaip ugdyti pabėgėlių vaikus lietuviškose mokyklose?

Lekt. Vilma Vilkytė-Žemaitaitienė, Greta Botyriūtė-Skiotienė, Gabrielė Agasarjanaitė
€19,00
Spalio 6 d.

14:00-16:00 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Dabar ypatingai aktualu diskutuoti apie tai, kaip kitataučius mokyti ir išmokyti lietuvių kalbos, kai jie nėra gimę ar augę lietuviškoje aplinkoje, neturi kalbos jausmo ar bendravimo su lietuviais patirties. Čia mokytojams reikalinga ne tik pagalba, bet ir savipagalba.


Dėl vykstančio karo Ukrainoje ir įtemptos situacijos visame pasaulyje į mokyklas atvyksta vis daugiau šeimų su vaikais iš Ukrainos. Mokyklose mes pasitinkame karo paveiktus vaikus... Ar tikrai žinome, koks turėtų būti darbo su tokiomis patirtimis procesas? Kaip su šiais vaikais kurti ryšį? Kaip organizuoti sklandų ugdymo procesą? Kaip padėti sau nusiraminti ir pasiruošti darbui? Kaip dirbti su išlyginamųjų klasių ir išlyginamųjų mobiliųjų grupių lietuvių kalbos programa ir ilgalaikiais planais? Kaip planuoti ir organizuoti pamokas?

Kviečiame Jus į praktinį vebinarą, kuriame trys lektorės pasidalins savo patirtimi, papasakos, kaip kurti palankų ir sėkmingą mikroklimatą klasėje, kaip efektyviai organizuoti darbines veiklas ir pritaikyti pamokos turinį, atsižvelgiant į mokinių skirtybes. Vebinaro metu taip pat išgirsite praktikų rekomendacijas, patarimus ir metodus, kurie padės dirbti su pabėgėlių vaikais lietuviškose mokyklose.

Šio vebinaro metu:

• sužinosite, kaip kurti palankų ir sėkmingą mikroklimatą klasėje;

• susipažinsite su lietuvių kalbos, pagal kalbos mokėjimo lygius (a1 – b2), bendrosios programos projektu ir praktiniais gerosios patirties pavyzdžiais bei profesionalų patarimais;

• analizuosite lietuvių kalbos garsyno specifiškumą: lietuvių kalbos abėcėlę, diakritinius ženklus, tartį ir fonetiką. Sužinosite, į ką svarbu atkreipti dėmesį;

• aptarsite pirmųjų pamokų metodikas, raktinius žodžius, komunikacines žinutes;

• sužinosite pamokos temų eiliškumo svarbą ir reikšmę;

• susipažinsite su lietuvių kalbos vadovėliais ir metodine medžiaga, skirta užsieniečiams mokyti;

• sužinosite, kaip efektyviai organizuoti darbines veiklas ir pritaikyti pamokos turinį, atsižvelgiant į mokinių skirtybes, išgirsite praktikų rekomendacijas;

• išgirsite su kokiais pagrindiniais iššūkiais susiduria atvykėliai tiksliųjų mokslų, gamtos mokslų ir socialinių mokslų pamokose bei sužinosite metodinius patarimus, kaip tuos iššūkius sumažinti;

• turėsite galimybę užduoti klausimus profesionalams ir dalyvauti diskusijoje.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus, bet taip pat atliksite praktines užduotis, kurios padės įsitraukti ir efektyviai mokytis.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks spalio 6 d. (ketvirtadienį) 14:00-16:00 val
Mokymai skirti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, vadovams, administracijos atstovams, pagalbos mokiniui specialistams, kurie dirba su pabėgėlių vaikais lietuviškose mokyklose ir visiems, kurie nori įgyti papildomų žinių, kaip efektyvinti mokymo ir mokymosi procesus.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 19 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorės

Gabrielė Agasarjanaitė
Vilniaus lietuvių namų išlyginamosios klasės mokytoja.
Greta Botyriūtė-Skiotienė
Vilniaus lietuvių namų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, VDU lektorė, Migrantų programos koordinatorė.
Vilma Vilkytė-Žemaitaitienė
Vilniaus lietuvių namų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė, užsienio lietuvių švietimo skyriaus vyresnioji metodininkė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais