MOKSLO METŲ UŽDARYMAS: atostogų gidas
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. birželio 15 d. 12:50 val.

Renginys vyks „Zoom" aplikacijoje

MOKSLO METŲ UŽDARYMAS: atostogų gidas

Simbolinis dalyvio mokestis — 5€/asm.
2022 m. birželio 15 d.
12:50-16:30 val.


ZOOM aplikacijoje

Dalyvauti Dalyvauti
Kolegos, kartu įveikėme dar vienus mokslo metus! Mokėme kitus, sekėme pasikeitimus, mokėmės ir keitėmės patys… Metas atsipalaiduoti ir leistis į ilgai lauktas vasaros atostogas!

Tik kaip paatostogauti kokybiškai? Kaip atostogas susiplanuoti taip, kad darbiniai rūpesčiai liktų mokslo metų kontekste, o atostogų ritmą pajustume jau pirmosiomis atostogų dienomis? Kaip atostogų metu nuveikti ir pamatyti daugiau nepervargstant? Kaip iš žydinčios vasaros pasiimti tai, kas naudingiausia mūsų kūnui ir sielai? Kaip iš tikrųjų pailsėti, kad rugsėjį į mokyklas sugrįžtume su nauja jėga?

VISUS Lietuvos mokytojus kviečiame į didžiausią šių metų renginį — „Mokslo metų uždarymas: atostogų gidas“!

Tai — išskirtinis renginys, kuriame išvysite visiems puikiai pažįstamus veidus: keliautoją ir žurnalistą Vytarą Radzevičių, vaistažolininką Marių Lasinską, juoko jogos trenerę Kristiną Laučienę, psichoterapeutą Dainių Jakučionį, vieną iš Trenkturo įkūrėjų Vytautą Bartulį. O dabar — dėmesio! Renginio pabaigoje magišką atmosferą sukurs visame pasaulyje pripažintas iliuzionistas, Gineso rekordininkas Rokas Bernatonis!

Kad visiems būtų patogu, renginys vyks nutoliniu būdu, „Zoom“ aplikacijoje. Susijungsime pabūti kartu, o po to kompiuterius išjungsime visai vasarai… Taip?

Brangūs mokytojai, jaučiamės ir esame dėkingi, kad taip aktyviai dalyvaujate mūsų renginiuose, įsitraukiate, dalinatės, todėl paruošėme Jums gausybę dovanų ir staigmenų! Šio renginio aprašymo apačioje rasite visą sąrašą prizų, kuriuos su džiaugsmu išdalinsime Jums renginio metu!

Švęskime mokslo metų pabaigą kartu! Pasidalinkime džiaugsmu ir laimingomis akimirkomis!

Kodėl verta dalyvauti?

Renginyje išgirsite žinomų Lietuvos žmonių ir savo srities profesionalų patarimus, kurie padės šias vasaros atostogas praleisti kokybiškai.
Kartu su šimtais Lietuvos mokytojų pabūsite mokslo metų uždarymo šventėje, kuri padės mokslo metus užbaigti su puikia nuotaika bei geromis emocijomis. Sunku patikėti, kad taip sakome, bet… Gana mokytis! Laikas ilsėtis!
Kartu su partneriais renginio dalyviams paruošėme gausybę vertingų prizų — žygį Jūsų įstaigos kolektyvui, dvi nakvynes Druskininkuose su gydomąją programa, edukacinį robotą „Photon”, itin kokybišką kompiuterio web kamerą ir net 3 žurnalų „Ugdymo meistrai” rinkinius.
Renginio dalyviams bus išduodami 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Įstaigos akreditacijos pažymos Nr. IVP-39.

Renginio programa

Renginio įrašas

Renginio įrašo 1 dalis
Renginio įrašo 2 dalis
Renginio įrašo 3 dalis
Renginio įrašo 4 dalis

Atlikite refleksiją ir išsiimkite pažymėjimą

DĖMESIO! Kaip išsiimti pažymėjimą?
Refleksiją atlikite čia

Renginio pranešėjai

Vytaras Radzevičius
Žurnalistas, sporto naujienų redaktorius, transliacijų režisierius, komentatorius, laikraščių ir žurnalų redaktorius, TV prodiuseris, keliautojas.
Dainius Jakučionis
Gydytojas psichoterapeutas, lektorius.
Rokas Bernatonis
Iliuzionistas, populiaraus pasaulyje magijos šou „Penn & Teller: Fool us” nugalėtojas, Gineso rekordininkas.

Naglio Bieranco nuotr.

Vytautas Bartulis
Vienas iš organizacijos „Trenkturas“ įkūrėjų, plėtros ir partnerių vadovas.
Marius Lasinskas
Lektorius, VDU ŽŪA doktorantas, vaistažolininkas, knygų „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ ir „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“ autorius.
Kristina Laučienė
Saviugdos trenerė, ICU koučingo specialistė, neuroedukatorė, juoko jogos trenerė, Embodiment praktikė, pokyčių studijos ,,Rytojus Yra Šiandien", stovyklos ,,Women's wellness camp" bendraorganizatorė ir lektorė.

Renginio vedėjas

Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, VšĮ „Mokymosi mokykla“ įkūrėjas ir vadovas, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendraautorius.
Simbolinis dalyvio mokestis — 5€/asm.Dalyvauti

Rėmėjų įsteigti prizai

renginio rėmėjai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais