Kaina asmeniui — 29€
Kaina visai įstaigai — 139€
Norėdami užregistruoti savo įstaigą, susisiekite el. paštu [email protected]
Tokios antraštės naujienų portaluose pastaruoju metu pasirodo vis dažniau. Visuomenė tam, žinoma, negali likti abejinga — dingusiųjų artimiesiems desperatiškai prašant pagalbos, žmonės geranoriškai buriasi į paieškos grupes, padeda policijai aiškintis įvykio aplinkybes ir vieningai ieško atsakymo į klausimą „kodėl?“. Kodėl tokių atvejų daugėja? Kodėl jaunas žmogus pasirenka tokią tragišką baigtį? Ką mes, suaugusieji galime padaryti, kad užkirstume kelią nelaimei? Kaip apsaugoti paauglius nuo destruktyvaus elgesio?
Nepilnamečiai — viena jautriausių ir pažeidžiamiausių visuomenės grupių, reikalaujanti ypatingo dėmesio ir pastabumo. Problemos, su kuriomis be didelio vargo susitvarkytų suaugęs, paaugliui gali tapti pražūtingomis: „šiandien visi susiduriame su dideliais iššūkiais, o paaugliams jie dar sudėtingesni. Esminis skirtumas, kad paaugliai neturi patirties, kaip susitvarkyti su tokiais išbandymais, ir gręžiasi į suaugusius“ — pastebi knygos „Paauglystė — misija įmanoma“ autorė ir psichologė Vilma Mažeikienė. Todėl privalome užtikrinti kompleksinę paramą, o tam būtinas mokyklos ir šeimos bendradarbiavimas.
Apie paauglių savęs žalojimą, patyčias, agresiją, priešiškumą, smurtą ir suicidines mintis kalbėti nelengva, tačiau būtina. Nes kas, jei ne mes, apsaugos mūsų vaikus.
• išsamiai susipažinsite su paauglių savęs žalojimo problema bei jos priežastimis. Kartu su psichologe ieškosite būdų, kaip elgtis ir bendrauti su vaiku esant tokiai situacijai bei kaip laiku pastebėti rizikas;
• sužinosite, į ką kreiptis pagalbos, siekiant padėti paaugliui;
• suprasite, kas paauglio elgesyje išduoda, kad jis galvoja apie savižudybę, mokysitės atpažinti grėsmę keliančius ženklus;
• sužinosite, kaip tinkamai bendrauti su asmeninę krizę išgyvenančiu jaunuoliu;
• sužinosite, kaip atpažinti paauglį, išgyvenantį depresiją ir kada būtina ieškoti profesionalų pagalbos;
• sužinosite, kaip mokykla ir tėvai gali efektyviai bendradarbiauti tarpusavyje, siekiant užkirsti kelią nelaimei;
• išgirsite gausybę patarimų ir metodų, kurie padės kurti bei puoselėti ryšį su paaugliu;
• analizuosite paauglių agresyvaus elgesio priežastis ir apsisaugojimo galimybes;
• sužinosite, kaip komunikuoti su agresyviais paaugliais ir kaip elgtis, jeigu jūsų vaikas patiria smurtą;
• turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus lektoriams ir sudalyvauti diskusijoje.
5-12 klasių mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijos atstovams, klasių vadovams, mokinių tėvams ir visiems kitiems, kurie susiduria su destruktyviu paauglių elgesiu, įžvelgia tame riziką bei nori užkirsti tam kelią.
Konferencija vyks nuotoliniu būdu, UGDYMO MEISTRŲ platformoje. Konferencijos įrašas dalyviams bus prieinamas per 1-2 d.d. po konferencijos. Konferencijos metu turėsite galimybę užduoti klausimus lektoriams ir iškart gauti atsakymus.
Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos pažymos Nr. IVP-39.
Norėdami užregistruoti savo įstaigą, susisiekite el. paštu [email protected]