„Kaip spręsti hiperaktyvių vaikų iššūkius?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip spręsti hiperaktyvių vaikų iššūkius?

Lekt. Rima Mokusienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Apie hiperaktyvumą kalbame labai daug, tačiau profesionalių žinių stinga. Galbūt todėl hiperaktyviais vaikais vadiname kone kas antrą, nors iš tiesų manoma, kad šią diagnozę turi tik apie 2 % vaikų – teigia psichologė Rima Mokusienė. Kviečiame Jus į nuotolinį seminarą, kuriame galėsite pagilinti savo žinias ir geriau suprasti hiperaktyvumo prigimtį bei rasti būdus, kaip padėti tokiems vaikams.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Klijuodami vaikui hiperaktyvumo etiketę dažniausiai tenorime pasiguosti, kaip sudėtinga suvaldyti aktyvius vaikus ir kaip mums patiems stinga energijos visur suspėti su šiuolaikiniais vaikais. Tačiau užsimerkdami prieš šiuos iššūkius ir mėgindami juos spręsti tik kontrolės būdu (kuris kartais pasiteisina tiesiog aktyviems vaikams), rizikuojame prarasti bet kokį ryšį su vaiku, kuris turi hiperaktyvumo diagnozę. Todėl be galo svarbu suprasti hiperaktyvumo prigimtį, įvertinti, su kokiais iššūkiais toks vaikas susiduria ir turėti įrankių, kaip tokiam vaikui padėti.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio prenumerata automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Prenumeratą galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos „Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė. Rima veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria įvairias mokymo programas.

Atsiliepimai

Seminaras priminė pamirštą problemą. į kurią nekreipiau per daug dėmesio, todėl atidžiau į tai reaguosiu ir bandysiu spręsti kylančias problemas su hiperaktyviais vaikais.

Sužinojau, kad labai svarbu pripažinti tokį vaiką, užduotis duoti pagal vaiko galimybes, atrasti nusiraminimo kampelius, kartais duoti išbėgioti, įveikti nerimą.

Labai įdomu klausytis, aiškiai įvardinta, kaip atpažinti hiperaktyvų vaiką, kaip jį ugdyti. Manau, puikiai pritaikysiu informaciją savo praktikoje.

Author's name

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais