Vaikams kylantys stresoriai ugdymo įstaigoje
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Vaikams kylantys stresoriai ugdymo įstaigoje

Lekt. Rima Mokusienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Skirtinguose amžiaus tarpsniuose vaikai susiduria su įvairiais, jiems stresą keliančiais iššūkiais. Tyrimai atskleidžia, kad stiprus arba užsitęsęs stresas gali turėti žalingą poveikį vaikų psichinei ir fizinei sveikatai. Patiriamas stresas dažnai yra lydimas ir emocinių reakcijų, tokių kaip pyktis, nesaugumas, ilgalaikis prislėgtumas ar dirglumas. Nuolat patirtiant stresą taip pat pakinta vaiko gebėjimas užsiimti akademine ar popamokine veikla, pasikeičia atliekamos veiklos kokybė, greitis, ima dominuoti tokios emocinės būsenos, kurios sutrikdo jo santykius su aplinkiniais bei daro neigiamą įtaką mokymosi procesui.


Įveikti stresą ir sukurti palankias mokymosi sąlygas — nelengva, tačiau įveikiama užduotis, kurią reikėtų pradėti nuo pagrindinių mokyklos baimių, streso šaltinių, jo simptomų bei priežasčių išsiaiškinimo.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu sužinosite, apie akademinius, socialinius, šeimos, asmeninius stresorius, priklausomai nuo amžiaus tarpsnio, pagrindinius streso simptomus ir priežastis, kokius psichologinius sunkumus patiria moksleiviai, atsigręšime į save - „Ar aš (ne) esu streso šaltinis?“, susipažinsite su klaidingais įsitikinimais, kurie gali būti streso šaltiniai, aptarsime kaip stiprinti psichologinį atsparumą.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos “Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė, veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria programas

Atsiliepimai

Ačiū! Labai įdomus ir naudingas seminaras. Tiek reikalingos informacijos, būtinai išbandysiu viską praktikoje.

Džiaugiuosi, kad vis labiau atsiranda lektorių, kurie suprantamai ir detaliai perteikia dėstomą medžiagą. Dėkoju:)

Dėkoju už labai paprastai ir aiškiai pateiktą platformos pristatymą bei kaip naudotis įvairiais įrankiais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais