Kaip ugdyti pradinukų sveiką gyvenseną ir motyvaciją?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. spalio 13 d. 14 val.

Aktyvieji metodai pamokose: kaip ugdyti sveiką pradinukų gyvenseną ir motyvaciją?

Lekt. Ieva Kublickienė
€19,00
Spalio 13 d.

14:00-15:30 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Judėjimas – kasdienis džiaugsmas ir laisvė. Tokią nuostatą vaikams diegti svarbu jau nuo mažų dienų. Tačiau reikia suprasti, kad auginame ekranų kartą, kuri su išmaniosiomis technologijomis susipažino jau kūdikystėje. Išmanieji įrenginiai yra neatsiejama šiuokaikinių vaikų gyvenimo dalis. Dėl įtraukiančios ir interaktyvios virtualiosios realybės mokytojui tampa sudėtinga sudominti vaikus aktyvia, fizine veikla... Daugelis vis dar galvoja, kad judėjimas — tik fizinio ugdymo pamokos uždavinys, tačiau bendrajame ugdyme naudodami aktyvius metodus galime paįvairinti kiekvieną pamoką.


Kaip tai padaryti? Kaip paskatinti vaikus būti aktyviais ir domėtis sveika gyvensena? Kaip kurti inovatyvias, patrauklias vaikams pamokas, skatinančias aktyvų gyvenimo būdą?

Kviečiame Jus į praktinį vebinarą, kurio metu analizuosime, kaip sveikatos ir fizinio ugdymo žinias įtraukti į kiekvienos pamokos mokymo(si) turinį. Mokymų metu sužinosite, kaip ugdymo turinį įgyvendinti kitaip, į jį integruojant aktyviuosius metodus ir lavinamuosius fizinius žaidimus.

Šio vebinaro metu:

• sužinosite, kaip pamokų turinį paversti patrauklesniu vaikams, į jį integruojant aktyviuosius ugdymo metodus ir lavinamuosius fizinius žaidimus;

• pažinsite netradicines aktyviųjų metodų organizavimo galimybes pamokose;

• atrasite netradicines sporto priemones ir susipažinsite su praktiniais, kūrybiškais patarimais, kaip juos galima panaudoti pamokų metu, siekiant vaikus sudominti ugdymo procesu;

• išgirsite praktinių patarimų, kaip paskatinti vaikus būti aktyviais ir domėtis sveika gyvensena;

• sužinosite, kaip efektyviai ugdymo(si) procesą suderinti su fiziniu aktyvumu;

• aptarsite vaikų motyvavimo būdus ir priemones;

• sužinosite netradicinius sporto veiklų pamokose pavyzdžius, kurie itin patinka vaikams, susipažinsite su šiuolaikinėmis fizinio aktyvumo formomis.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektorei, bet ir išgirsite konkrečių metodų ir patarimų, kuriuos galėsite išbandyti praktiškai pamokų metu.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks spalio 13 d. (ketvirtadienį), 14:00-15:30 val.
Mokymai skirti pradinių klasių mokytojams, fizinio ugdymo mokytojams – visiems, kurie nori pagilinti žinias sveikos gyvensenos ugdymo bei vaikų motyvavimo klausimais.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 19 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Lekt. Ieva Kublickienė
Lektorė, ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikų fizinio ugdymo mokytoja, profesionali sportininkė, kuri Pasaulio sambo čempionate iškovojo 3 vietą, 2 vietą Europoje, Lietuvos dziudo čimpionato nugalėtoja ir prizininkė, vaikų sporto mokyklos „Tapk čempionu“ įkurėja ir mokytoja.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais