Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas: ką svarbu žinoti darželio mo
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas: ką svarbu žinoti darželio mokytojui ir specialistui?

Lekt. Gabrielė Tervidytė-Arandi
€16,00
Kiekvienoje grupėje yra labai smarkių, aktyvių vaikų, norinčių nuolat būti veiksme, sunkiai gebančių sukaupianti ir išlaikyti dėmesį. Kada tai yra tiesiog toks amžiaus tarpsnis, o kada tai tampa aktyvumo ir dėmesio sutrikimu? Mokytojai, kurių grupėje yra vaikų su ADHD sutrikimu, kasdien susiduria su didžiuliais iššūkiais. Kaip elgtis mokytojui ir kaip dirbti su „kitokiu“ vaiku? Kaip užtikrinti visos grupės ugdymo kokybę?


Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas (kitaip dar vadinamas ADHD) yra raidos sutrikimas, pasireiškiantis dėmesio išlaikymo sunkumais, išsiblaškymu, per dideliu aktyvumu, impulsyvumu. Tokiems vaikams sunku sutelkti ir išlaikyti dėmesį bei atlikti užduotis.

Kviečiame jus į praktinius mokymus, kurių metu išsamiai susipažinsite su ADHD. Mokymų metu taip pat sužinosite, kokie yra vaikai, turintys ADHD, kaip atpažinti šį sutrikimą, kaip nepalikti tokio vaiko antrame plane bei kaip jam padėti atrasti savo stipriąsias puses.

Šių mokymų metu:

• sužinosite, kas yra aktyvumo ir dėmesio sutrikimas (ADHD);
• sužinosite, kaip atpažinti, ar vaikas turi ADHD bruožų;
• išgirsite patarimų ir pavyzdžių iš profesionalo, ką daryti, kaip elgtis ir dirbti, atpažinus arba įtarus, kad vaikas turi aktyvumo ir dėmesio sutrikimų;
• sužinosite, kaip efektyviai organizuoti ugdomąsias veiklas, kurioje yra neuroįvairovė;
• išgirsite daug universalių ir praktinių patarimų, kurie užtrikrins psichoemocinę gerovę, kurs pasitikėjimu grįstą ryšį ir sklandų ugdymo procesą;
• turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus lektorei ir gauti atsakymus čia ir dabar.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektorei, bet ir išgirsite konkrečių metodų ir patarimų, kuriuos galėsite išbandyti praktiškai organizuojant ugdymo procesą darželyje.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai skirti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijos atstovams ir visiems kitiems, kurie nori geriau pažinti aktyvumo ir dėmesio sutrikimą turinčius vaikus ir sužinoti praktinių patarimų, kurie padės efektyviau organizuoti ugdymo procesą darželyje.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€*
*Nuolaida 6 ir daugiau dalyvių – 12 €/asm. Nuolaida automatiškai pritaikoma registruojantis.

Dėmesio! Šie mokymai yra „Besimokančių darželių tinklo“ programos dalis, todėl BDT nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti dabar

Lektorė

Gabrielė Tervidytė-Arandi
Socialinės politikos ekspertė ir socialinė darbuotoja, VšĮ „Penki pojūčiai“ steigėja, dirbanti su įvairių visuomenės grupių psichine sveikata, sutrikimų turinčiais vaikais, jų šeimomis ir socialinių bei švietimo paslaugų specialistais. Lektorė visą savo profesinį dėmesį skiria raidos sutrikimų turintiems vaikams ir jų šeimoms kurdama unikalią technologiją ir jos naudojimo metodiką – sensorinę įrangą, konsultuoja šeimas, veda mokymus pedagogams ir kitiems specialistams, vykdo atvejo vadybą kartu su terapeutų komanda.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais