Autizmo spektro sutrikimai: ką svarbu žinoti mokytojui?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2023 m. vasario 14 d. 14 val.

Autizmo spektro sutrikimai: ką svarbu žinoti mokytojui ir specialistui?

Lekt. Gabrielė Tervidytė-Arandi
€19,00
Vasario 14 d.

14:00-15:30 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Besirengiant įtraukiojo ugdymo pokyčiams darželių ir mokyklų duris vis dažniau atveria autizmo spektro sutrikimų turintys vaikai bei paaugliai. Elgesio, bendravimo, informacijos priėmimo ir vystymosi skirtumai stipriai išryškėja būnant grupėse ar pamokų metu, kai vaiko prašoma veikti pagal tam tikras taisykles, priimti naują informaciją ir vykdyti nurodymus. Klasėje mokytojai greitai pastebi vaikus, kurie patiria minėtus sunkumus.


Nors autizmo spektro sutrikimai (ASS) yra viena plačiausiai tyrinėjamų vaikų psichiatrijos sričių, kodėl vis dar kyla tiek daug klausimų ir neaiškumų dirbant su vaikais, turinčiais šį sutrikimą? Kaip elgtis mokytojui ir kaip dirbti su „kitokiu“ vaiku?

Kviečiame jus į praktinius mokymus, kurių metu išsamiai susipažinsite su Autizmo Spektro Sutrikimais (ASS). Mokymų metu taip pat sužinosite, kokie yra autistiški vaikai, kaip atpažinti šį sutrikimą, kaip nepalikti tokio vaiko antrame plane, kaip jam padėti atrasti savo stipriąsias puses.

Mokymų metu:

• sužinosite, kas yra AAS;

• sužinosite, kaip atpažinti, ar vaikas turi ASS bruožų;

• išgirsite patarimų ir pavyzdžių iš profesionalo, ką daryti, kaip elgtis ir dirbti, atpažinus arba įtarus, kad vaikas turi raidos ar mokymosi sutrikimų;

• sužinosite, kaip efektyviai organizuoti veiklas klasėje, kurioje yra neuroįvairovė;

• išgirsite daug universalių ir praktinių patarimų, kurie užtrikrins psichoemocinę gerovę, kurs pasitikėjimu grįstą ryšį ir sklandų ugdymo procesą pamokoje;

• turėsite galimybę sudalyvauti diskusijoje ir užduoti jums rūpimus klausimus lektorei.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektorei, bet ir išgirsite konkrečių metodų ir patarimų, kuriuos galėsite išbandyti praktiškai pamokų metu.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 14 d. (antradienį), 14:00-15:30 val.
Mokymai skirti ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojams, pradinių ir pagrindinių klasių mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijos atstovams ir visiems kitiems, kurie nori geriau pažinti autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus ir sužinoti praktinių patarimų, kurie padės efektyviau organizuoti ugdymo procesą.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 19 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Gabrielė Tervidytė-Arandi
Socialinės politikos ekspertė ir socialinė darbuotoja, VšĮ „Penki pojūčiai“ steigėja, dirbanti su įvairių visuomenės grupių psichine sveikata, sutrikimų turinčiais vaikais, jų šeimomis ir socialinių bei švietimo paslaugų specialistais. Lektorė visą savo profesinį dėmesį skiria raidos sutrikimų turintiems vaikams ir jų šeimoms kurdama unikalią technologiją ir jos naudojimo metodiką – sensorinę įrangą, konsultuoja šeimas, veda mokymus pedagogams ir kitiems specialistams, vykdo atvejo vadybą kartu su terapeutų komanda.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais