Darbo santykiai švietimo įstaigoje: ką pataria teisininkas?

Darbo santykiai švietimo įstaigoje: ką pataria teisininkas?

Nemokamas įrašas
Nemokama
Įrašo peržiūra nemokama, tačiau būtina registracija!

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Žiūrėti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Žiūrėti nemokamai Žiūrėti nemokamai
Šiuolaikinis įstaigos vadovas — tai lyderis, iš kurio tikimasi ne tik aukštų vadybinių gebėjimų ar profesionalumo, bet ir motyvacijos gerinti ugdymo kokybę, skatinant komandos narių profesinį meistriškumą. Tad norint užtikrinti sklandų, saugų bei efektyvų kolektyvo darbą, vadovas privalo išmanyti pagrindinius darbo teisės švietime aspektus.


Žinoma, darbo teisės klausimų sprendimas reikalauja specifinių žinių ir su ja susijusius iššūkius spręsti nėra taip paprasta. O ypač mokykloms, kurios neturi personalo valdymo resurso. Ką apie darbo teisę švietime privalo išmanyti kiekvienas ugdymo įstaigos vadovas?

Kviečiame Jus į NEMOKAMĄ diskusiją, kurios metu kartu su teisininku Romu Turoniu aptarsite svarbiausius darbo santykių švietimo įstaigoje aspektus.

Šios diskusijos metu:


• susipažinsite su pagrindiniais darbo santykių švietimo įstaigoje aspektais bei reikšmingumu;
• sužinosite, kodėl svarbu tinkamai išmanyti bei skirti ypatingą dėmesį darbo teisės klausimams savo įstaigoje;
• išgirsite patarimų, kaip valdyti darbo santykius švietimo įstaigoje;
• plačiau susipažinsite su ilgalaike kvalifikacijos tobulinimo programa – „Darbo santykiai švietimo įstaigoje“ ;
• turėsite galimybę įsitraukti į diskusiją ir užduoti Jums rūpimus klausimus teisininkui švietime – Romui Turoniui.

Svarbu žinoti:

Diskusija ir ilgalaikės programos pristatymas vyks lapkričio 23 d. 15 val. YOUTUBE platformoje. Nuoroda prisijungimui į diskusiją bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu po registracijos bei diskusijos dieną. Diskusija bus įrašoma.
Diskusija skirta ugdymo įstaigų vadovams, pavaduotojams, administracijos atstovams bei ugdymo įstaigų darbuotojams, kurie nori daugiau sužinoti apie darbo santykius švietimo įstaigoje.
Diskusijos dalyviams bus išduodamos dalyvavimą patvirtinančios pažymos. (Ši diskusija nėra akredituota, tačiau dalyviams išduosime pažymas, patvirtinančias dalyvavimą).
Įrašo peržiūra nemokama,

tačiau būtina registracija.

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Žiūrėti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Žiūrėti nemokamai

DARBO SANTYKIAI ŠVIETIMO ĮSTAIGOJE

Tai ilgalaikė mokymų programa ugdymo įstaigų vadovams ir administracijai, kurios metu tobulinsite bendravimo ir bendradarbiavimo, organizacijos tobulinimo bei pokyčių valdymo bendrąsias kompetencijas darbo teisės santykių srityje.

PROGRAMĄ SUDARO:

• 5 specializuoti mokymai vadovams;
• 1 apibendrinanti konsultacija vadovams;
• 1 specializuoti mokymai mokytojams ir specialistams. Kiekvienas programoje dalyvaujantis vadovas turės galimybę išsirinkti iki 20 savo įstaigos mokytojų ir specialistų į mokymus, kurie vyks 2024 m. vasario 27 d. Mokymų dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai;
• papildoma medžiaga po kiekvieno užsiėmimo – praktinės užduotys, skaitiniai, vaizdo įrašai, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias ir bus prieinami visos programos metu;
• tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektoriaus.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROGRAMĄ

Diskusijoje dalyvauja

Romas Turonis
Teisininkas, darbo teisės taikymo švietimo sektoriuje specialistas, darbo santykių konsultantas ir mediatorius.
Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais