Efektyvus STEAM ugdymas pamokose: nuo ko pradėti?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. spalio 4 d. 15 val.

Efektyvus ir kūrybiškas STEAM ugdymas pamokose: nuo ko pradėti?

Lekt. Goda Kovalenkienė
€19,00
Spalio 4 d.

15:00-16:30 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Kodėl STEAM ugdymas yra toks populiarus? Atsakymas paprastas — tai kompleksiškas ugdymo būdas. STEAM filosofija pamokoje žadina mokinių smalsumą, padeda kelti aktualius klausimus, ieškoti atsakymų, spręsti problemas, mokomieji dalykai mokiniams tampa įdomesni ir lengviau suprantami, o eksperimentavimas su naujomis priemonėmis ugdo kūrybiškumą ir technologinį raštingumą. Žinant svarbiausias STEAM pamokos sudedamąsias dalis, daug lengviau judėti pirmyn ir pasitelkus savo kūrybiškumą, pakviesti mokinius į ieškojimų, atradimų ir netikėtų sąsajų erdvę.


Tačiau kaip bebūtų, ši filosofija mokytojams vis dar kelia nemažai klausimų. Kaip tinkamai įtraukti STEAM veiklas į dalyko pamokas? Nuo ko reikia pradėti? Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Kviečiame dalyko mokytojus į praktinį vebinarą, kurio metu analizuosime STEAM ugdymo galimybes pamokose, o mokymuose išgirstos žinios, patarimai ir konkretūs pavyzdžiai padės sudominti mokinius bei į mokomuosius dalykus pažvelgti nauju kampu.

Šio vebinaro metu:

• sužinosite, kaip tinkamai ir kūrybiškai taikyti STEAM metodiką pamokų metu;

• sužinosite, kaip kurti pamokų planus pagal STEAM filosofiją;

• susipažinsite su STEAM integracijos galimybėmis pamokoje;

• aptarsite STEAM pamokos kriterijus: ką reikia žinoti, kad įprasta pamoka taptų neeilinė;

• sužinosite, kaip STEAM veiklos gali paįvairinti ir papildyti pamokos turinį;

• išgirsite konkrečių metodų ir patarimų, kuriuos galėsite išbandyti praktiškai vedant pamokas.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektorei, bet ir išgirsite konkrečių metodų ir patarimų, kuriuos galėsite išbandyti praktiškai pamokų metu.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks spalio 4 d. (antadienį), 15:00-16:30 val.
Mokymai skirti bendrojo ugdymo mokyklų dalyko mokytojams ir visiems, kurie nori įgyti papildomų žinių apie efektyvų ir kūrybišką STEAM ugdymą pamokose.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 19 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Goda Kovalenkienė
VGTU inžinerijos licėjaus muzikos mokytoja ekspertė, etnomuzikologė, tarptautinio tradicinio dainavimo konkurso – festivalio „Grįžulai“ organizatorė, Lietuvos moksleivių muzikinių vaizdo klipų konkurso „EtnoKlipsai“ organizatorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais