Emocijų ir elgesio sutrikimai darželyje
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
Mokymai perkelti į 2023 m. birželio 13 d. 13:00 val.

Emocijų ir elgesio sutrikimai: ką svarbu žinoti darželio mokytojui ir specialistui?

Lekt. Gabrielė Tervidytė-Arandi
€16,00
2023 m. birželio 13 d.

13:00-14:30 val.
YouTube platformoje

SVARBU! Šie mokymai yra „Besimokančių darželių tinklo“ programos dalis, todėl BDT nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti Įsigyti
Vaikų, turinčių emocijų ar elgesio sutrikimą, elgesys neretai yra provokuojantis, netinkamas, nepriimtinas, pasireiškiantis staigiais emocijų pokyčiais. Jie ne tik labai lengvai ir greitai „išbalansuoja“ visą grupės dinamiką, bet ir trukdo savo pačių asmenybės plėtotei ir saviraiškai.


Ekspertų teigimu, ugdant elgesio ir/ar emocijų problemų turinčius vaikus, svarbiausia yra vaikų pažinimas, jų poreikių nustatymas, veiksnių, lemiančių pageidaujamą ar nepageidaujamą elgesį bei emocijas pastebėjimas, analizavimas ir bendros veiklos strategijų numatymas. Taigi, kaip su „kitokiu“ vaiku dirbti darželio mokytojams? Kaip elgtis įvairiose situacijose, kaip užtikrinti ne tik vaikų, turinčių emocijų ir/ar elgesio sutrikimą, bet ir visos vaikų grupės ugdymo kokybę?

Kviečiame Jus į praktinius mokymus, kurių metu išsamiai susipažinsite su emocijų ir elgesio sutrikimais. Mokymų metu taip pat sužinosite, kokie yra vaikai turintys emocijų ir elgesio sutrikimus, kaip atpažinti šiuos sutrikimus, kaip nepalikti tokio vaiko antrame plane, kaip jam padėti atrasti savo stipriąsias puses.

Šių mokymų metu:

• sužinosite, kas yra emocijų ir elgesio sutrikimai;
• sužinosite, kaip atpažinti, ar vaikas turi emocijų ir/ar elgesio problemų bruožų;
• išgirsite patarimų ir pavyzdžių, ką daryti, kaip elgtis ir dirbti, atpažinus arba įtarus, kad vaikas turi emocijų ir/ar elgesio sutrikimų;
• sužinosite, kaip efektyviai organizuoti ugdomąsias veiklas grupėje, kurioje yra neuroįvairovė;
• išgirsite daug universalių ir praktinių patarimų, kurie užtrikrins psichoemocinę gerovę, kurs pasitikėjimu grįstą ryšį ir sklandų ugdymo procesą;
• turėsite galimybę užduoti jums rūpimus klausimus lektorei ir gauti atsakymus čia ir dabar.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektorei, bet ir išgirsite konkrečių metodų ir patarimų, kuriuos galėsite išbandyti praktiškai organizuojant ugdymo procesą darželyje.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai perkelti į birželio 13 d. (antradienį), 13:00-14:30 val.
Mokymai skirti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijos atstovams ir visiems kitiems, kurie nori geriau pažinti emocijų ir elgesio sutrikimus turinčius vaikus ir sužinoti praktinių patarimų, kurie padės efektyviau organizuoti ugdymo procesą darželyje.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks YouTube platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€*
*Nuolaida 6 ir daugiau dalyvių – 12 €/asm. Nuolaida automatiškai pritaikoma registruojantis.

Dėmesio! Šie mokymai yra „Besimokančių darželių tinklo“ programos dalis, todėl BDT nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti dabar

Lektorė

Gabrielė Tervidytė-Arandi
Socialinės politikos ekspertė ir socialinė darbuotoja, VšĮ „Penki pojūčiai“ steigėja, dirbanti su įvairių visuomenės grupių psichine sveikata, sutrikimų turinčiais vaikais, jų šeimomis ir socialinių bei švietimo paslaugų specialistais. Lektorė visą savo profesinį dėmesį skiria raidos sutrikimų turintiems vaikams ir jų šeimoms kurdama unikalią technologiją ir jos naudojimo metodiką – sensorinę įrangą, konsultuoja šeimas, veda mokymus pedagogams ir kitiems specialistams, vykdo atvejo vadybą kartu su terapeutų komanda.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais