GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMO PROGRAMA KLASĖS VADOVUI
Grįžti atgal
40 ak. val.
gyvai

GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMO DALYKO MOKYTOJŲ RENGIMO PROGRAMA

Ilgalaikė programa rugsėjo 28 d. – gruodžio 13 d.
€119,00
Programos trukmė 2023 m. rugsėjo 28 d. – gruodžio 13 d.

Kaina – 119€/asm.*
*arba 99€/asm., jeigu iš įstaigos registruojasi daugiau nei 2 asm.

Dėmesio! Už programą galima atsiskaityti dalimis.

Dalyvauti Dalyvauti
Ateinančius mokslo metus mokyklos pasitiks su dar viena naujove — nuo šių metų rugsėjo mėnesio mokyklų tvarkaraščiuose atsiras gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokos. Gyvenimo įgūdžių ugdymo dalyku siekiama sudaryti galimybę mokiniams ugdytis gyvenimui svarbius gebėjimus: socialinius-emocinius įgūdžius, sveikos gyvensenos nuostatas, mokytis saugoti savo, kitų sveikatą ir gyvybę, pasiruošti kurti asmeninius ir profesinius santykius, pasirinkti karjeros kelią bei tapti jautriems ir empatiškiems, atliepiant visuomenės gerovės poreikius.


Neabejotina, kad šie gebėjimai jaunam žmogui — būtini, tačiau ar švietimo bendruomenė naujai disciplinai yra tinkamai pasirengusi? Kaip šią programą įgyvendisime praktiškai? Kalbama, kad gyvenimo įgūdžių pamokoms vesti nauji specialistai įdarbinami nebus. Tai reiškia, kad šią atsakomybę teks prisiimti esamiems ugdymo įstaigos mokytojų bei specialistų bendruomenės nariams. Todėl šiandien daugeliui mokytojų kyla klausimai: ką privalu žinoti apie naująją gyvenimo įgūdžių ugdymo programą? Ar šiam dalykui skyrus tik vieną pamoką per savaitę, nepristigs laiko informacijai įsisavinti? Kaip į bendrąją ugdymo programą sėkmingai ir efektyviai integruoti gyvenimo įgūdžių dalyko temas? Kaip sieti naująją gyvenimo įgūdžių ugdymo programą su atnaujintu ugdymo turiniu?

Brangūs mokytojai, Jūsų pageidavimu parengėme ilgalaikę mokymų programą būsimiems gyvenimo įgūdžių dalyko mokytojams ir klasių vadovams. Šios programos metu padėsime Jums pasiruošti gyvenimo įgūdžių ugdymo dalyko integracijai bei įgyvendinimui.

Kviečiame prisijungti!

Dalyvaudami šioje programoje sužinosite:

• kaip efektyviai organizuoti, valdyti ir praktiškai taikyti klasės veiklas, į jas įtraukti mokinius bei jų tėvus;
• kokios yra pagrindinės gyvenimo įgūdžių ugdymo mokytojo funkcijos ir atsakomybės bei į ką svarbiausia atkreipti dėmesį;
• kaip efektyviai pritaikyti gyvenimo įgūdžių bendrąją programą su visu atnaujintu mokyklos ugdymo turiniu;
• kaip skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena ir kaip integruoti šią temą pamokų metu;
• kaip kurti saugią ir palankią aplinką klasėje: kaip kalbėtis su mokiniais apie patyčias, savižudybes, seksualinę prievartą, psichoaktyviąsias medžiagas, kaip tikslingai organizuoti ir taikyti prevencines programas bei į jas įtraukti mokinius;
• kaip aiškiai ir paprastai kalbėti lytiškumo tema su mokiniais;
• kaip ugdyti karjeros kompetencijas pamokų metu;
• kaip ugdyti mokinių socialinį-emocinį raštingumą, jautrumą ir empatiją kitiems, kurti ir plėtoti santykius, išmokti dirbti ir bendradarbiauti įvairiose grupėse.

Kodėl verta dalyvauti?

Nuotolinė programa

Programa vyks nuotoliniu būdu, tad į programą kviečiame jungtis mokytojus ir specialistus iš visos Lietuvos. Visi programos užsiėmimai bus įrašomi, juos galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu, tiek, kiek norite, kartų.

Jeigu mokytis, tai mokytis iš geriausių

Programos lektoriai – savo srities profesionalai-praktikai.

Kruopščiai atrinktas turinys su praktinio pritaikymo pavyzdžiais

Programos turinys kruopsčiai atrinktas ir pritaikytas mokytojams bei specialistams, ketinantiems vesti gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas pagal atnaujintas programas.

Programą sudaro:

6 specializuoti mokymai po 6 ak.val. ir 1 mokymai po 4 ak.val. Iš viso – 40 ak. val.
Papildoma medžiaga. Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias.
Tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektorių bei svečių.

Svarbu žinoti:

Programos kaina

• 119€/ asm.
• 99€/asm. jeigu iš įstaigos registruojasi 2 ir daugiau asmenų.
Dėmesio! Esant poreikiui už programą galite atsiskaityti dalimis.

Programos vieta, trukmė ir pažymėjimai

Ilgalaikė programa vyks nuotoliniu būdu, rugsėjo 28 d. – gruodžio 13 d. Programą baigusiems dalyviams bus išduodami 40 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Programa skirta

pagrindinio, vidurinio ugdymo klasių vadovams, mokytojams ir specialistams, ketinantiems vesti gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas pagal atnaujintas programas.

Programa

Rugsėjo 28 d. 14:00-17:00 val. „Efektyvus klasės valdymas ir praktinių veiklų pavyzdžiai“ – lekt. Auksė Michailinaitė, Lina Guobienė.
Spalio 5 d. 14:00-17:00 val. „Svarbiausios gyvenimo įgūdžio mokytojo funkcijos ir atsakomybės“ – lekt. Prof. dr. Natalja Istomina.
Spalio 26 d. 14:00-17:00 val. „Sveikos gyvensenos ugdymas pamokoje: nuo ko pradėti ir kaip paversti įpročiu?“ – lekt. Ana Patapienė.
Lapkričio 7 d. 14:00-17:00 val. „Saugios aplinkos klasėje kūrimas: prevencijos programos ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas“ – lekt. Paulina Drėgvaitė, Martynas Bytautas.
Lapkričio 22 d. 14:00-17:00 val. „Karjeros pasirinkimai klasėje: ką gali mokytojas ir specialistas?“ – lekt. Giedrė Valaitienė.
Gruodžio 5 d. 14:00-17:00 val. „Lytiškumo ugdymas mokykloje“ – lekt. Lina Januškevičiūtė.
Gruodžio 13 d. 14:00-15:30 val. „Mokinių socialinio – emocinio raštingumo ir empatijos ugdymas“ – lekt. Enrika Benevičienė.
Programos kaina – 119€/asm.*

*Kaina – 99€/asm. jeigu iš įstaigos registruojasi 2 ir daugiau asmenų.
Dėmesio! Esant poreikiui už programą galite atsiskaityti dalimis.

Ugdymo meistrų nariams taikoma 10% nuolaida. Daugiau informacijos apie narystę ir kaip tapti nariu rasite čia. Jau esate Ugdymo meistrų narys? Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]

Dalyvauti

programos Lektoriai

Prof. dr. Natalja Istomina
Vilniaus universiteto, Medicinos fakulteto, Sveikatos mokslų instituto direktorė, lektorė, viena iš Gyvenimo įgūdžių ugdymo programos kūrėjų, turi ekspertinės patirties sveikatos ugdyme ir sveikatos politikos formavime.
Giedrė Valaitienė
Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vadovė, edukologė, lektorė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos karjeros specialistė, mokytoja, klasės vadovė.
Auksė Michailinaitė
Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazijos istorijos vyr. mokytoja, lektorė.
Paulina Drėgvaitė
Švietimo veiklų vadovė, Lietuvos žmogaus teisių centre koordinuoja švietimo veiklas, veda mokymus lyčių lygybės, nediskriminavimo, saugios aplinkos kūrimo ir kitomis temomis, prisideda prie metodikų ir įrankių kūrimo ir įgyvendinimo.
Lina Januškevičiūtė
VšĮ „Įvairovės ir edukacijos namai“ vadovė, lytiškumo ugdymo ekspertė, žmogaus teisių edukatorė, mokymų lektorė, beveik 10 metų dirbanti su įvairiomis grupėmis neformalaus ugdymo metodais. Sertifikuota ACET UK ,,Teaching relationships and sex education" edukatorė.
Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.
Martynas Bytautas
Respublikinės priklausomybės ligų centro medicinos psichologas, psichoterapeutas-kandidatas, konsultuojantis paauglius bei suaugusius asmenis dėl nerimo, depresijos bei priklausomybių.
Ana Patapienė
Gyvensenos medicinos specialistė, Lietuvos gyvensenos medicinos asociacijos narė, tinklaraščio „Sveikos Mintys" įkūrėja, veda asmenines konsultacijas, nuotolines paskaitas, seminarus bei užsiėmimus. Dalyvauja įvairiuose sveikos mitybos skatinimo projektuose.
Lina Guobienė
Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazijos lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja.

PROGRAMĄ KOORDINUOJA

Miglė Mikalajūnė
Projektų vadovė

[email protected]

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais