„Gabių vaikų ugdymas“

Gabių vaikų ugdymas

Lekt. Margarita Pilkauskaitė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Gabus vaikas – nebūtinai tas, kuris gerai mokosi ir gerai elgiasi. Labai gali būti, kad yra kaip tik atvirkščiai. Kaip išmokti atpažinti gabius vaikus ir kaip juos ugdyti? Patirtimi dalinasi pradinių klasių mokyoją, VšĮ „Varnų sala“ įkūrėja Margarita Molienė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Neretai gabius vaikus siejame su pavyzdingu elgesiu. Deja, neretai vaikai, apdovanoti išskirtiniais akademiniais gabumais turi sunkumų su socialinėmis normomis, nes jų socialinė (ne akademinė) raida lieka tokia pati kaip ir bendraamžių. Turime išmokti atskirti elgesį nuo gebėjimų ir atrasti būdų, kaip tokiems vaikams padėti išpildyti savo potencialą.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Margarita Pilkauskaitė
Pradinių klasių mokytoja, VšĮ „Varnų sala“ įkūrėja ir vadovė, lektorė.

Atsiliepimai

Labai daug vertingos informacijos, kaip atskirti gabų vaiką. Klausantis pokalbio, man pačiai iškilo prieš akis keletas vaikų, kuriuos turiu grupėje , kad jie galėtų būti gabūs. Būtinai atkreipsiu dėmesį į tai .

Nuostabi mokytoja, daug sužinojau, nes labiau įpratę esame padėti sunkiau besiugdantiems vaikams. Buvo labai įdomu sužinoti apie psichologinius, emocinius gabių vaikų sunkumus. Tikrai turėsiu gerą gabių vaikų ugdymo orientyrą. Ačiū!

Atradau, kad ugdyti gabų vaiką tikrai nėra lengva. Patiko, kad lektorė patarė neapkrauti vaiko papildomomis užduotimis, o geriau skirti sudėtingesnių, jo gebėjimus atitinkančių, užduočių. Praktikoje stengsiuosi panaudoti sužinotus mokymo būdus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais