Kaip efektyviai organizuoti kvalifikacijos kėlimą įstaigoje?
Grįžti atgal
2 ak. val.
gyvai

Kaip efektyviai organizuoti kvalifikacijos tobulinimą įstaigoje?

Diskusijos įrašas
Nemokama
Lapkričio 7 d. 14 val.


Kviečiame į atvirą nuotolinę diskusiją

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Dalyvauti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Dalyvauti nemokamai Dalyvauti nemokamai
O kaip Jūs organizuojate kvalifikacijos tobulinimą savo įstaigoje? Ar pastebite to rezultatus? Ar žinote, kaip tai daryti efektyviai?

Kviečiame dalyvauti diskusijoje, kurios metu gerąja patirtimi apie kvalifikacijos tobulinimą įstaigoje dalinsis specialistai, atsakingi už įstaigos darbuotojų bei mokytojų tikslingą kvalifikacijos tobulinimą. Diskusijos metu pristatysime ir iš arti pažvelgsime į „Ugdymo meistrų“ metinę narystę organizacijoms bei kuo ji patogi ir naudinga kiekvienai ugdymo įstaigai. Taip pat diskusijos metu susipažinsite su naujuoju 2022-2023 metų „Ugdymo meistrų“ mokymų ir technologijų katalogu, kuriame kiekvienas ras sau aktualius mokymus, reikalingą įrangą sklandžiam mokymosi organizavimui.

Diskusijoje patirtimis ir patarimais dalinsis Vilniaus lopšelio-darželio „Jurginėlis“ direktorius Sergejus Neifachas ir Eitminiškių gimnazijos pavaduotoja ugdymui Renata Magilevičienė.

Svarbu žinoti

Diskusija vyks lapkričio 7 d. (pirmadienį), 14:00-15:00 val.
Diskusija akredituota. 2 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po diskusijos, užpildžius savirefleksijos anketą.
Diskusija vyks YOUTUBE platformoje. Nuoroda prisijungimui prie diskusijos bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po registracijos, dieną prieš diskusiją bei diskusijos dieną.
Diskusija skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, bendrojo ugdymo mokytojams ir specialistams, vadovams, administracijos atstovams ir visiems kitiems, kurie nori sužinoti, kaip efektyviai organizuoti kvalifikacijos kėlimą įstaigoje.
Dalyvavimas nemokamas,

tačiau būtina išankstinė registracija.

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Užsiregistruoti", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Užsiregistruoti

Diskusijos dalyviai

Sergejus Neifachas
VDU Švietimo akademijos dėstytojas, Vilniaus lopšelio darželio „Jurginėlis“ direktorius.
Renata Magilevičienė
Eitminiškių gimnazijos pavaduotoja ugdymui.

Diskusiją moderuoja

Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais