Kaip inovatyviai mokytis pažinti raides bei skaityti?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
Šio įrašo kaina 16 €/asm.

Kaip įtraukiančiai ir inovatyviai mokytis pažinti raides bei skaityti?

Lekt. Jurgita Christiansen
€16,00
Šių mokymų įrašo kaina 16 €/asm.
Įsigyti šį įrašą Įsigyti šį įrašą
Raidžių pažinimas ir skaitymas – vienas svarbiausių gebėjimų lavinant pagrindinius vaikų gebėjimus, kad galėtų kritiškai mąstyti ir efektyviai bendrauti. Vaikų raidžių pažinimo ir skaitymo įgūdžių lavinimas yra ypatingai svarbus, nes taip formuojami vaikų charakterio bruožai, vaikai mokomi taisyklingai ir raiškiai kalbėti, turtinamas žodynas, net formuojamos vertybės.


Šiandien yra itin didelis pasirinkimas įvairių raidžių kortelių, skaitymo mokymosi vadovėlių, pratybų, skiemenų kortelių. Tačiau pasitaiko, kad vaikai vis tiek nenori mokytis pažinti raides, skaityti, negeba jungti raidžių į skiemenį, skiemenų į žodį. Jiems raidžių bei skaitymo mokymasis tampa sunkiu darbu, neįdomia veikla, kuri dažnai baigiasi ašaromis, liūdesiu, pykčiu ir nusivylimu. Dažnai tiek vaikų tėvai, tiek ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, tiek įvairūs specialistai dirbantys su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais susiduria su iššūkiu – kaip sudominti vaikus mokytis pažinti raides? Kaip išmokyti vaikus skaityti, kad skaitymas taptų įtraukianti, įdomi veikla? Kaip tai paversti smagiu ir įtraukiančiu žaidimu, kuriame būtų ne tik žaidžiama, bet ir mokomąsi raidžių pažinimo ir skaitymo pagrindų?

Kviečiame Jus į praktinį vebinarą, kuriame lektorė pasidalins praktiniais patarimais, išbandytais metodais, supažindins su nauju, per ilgus darbo metus sukurtu autoriniu raidžių pažinimo ir skaitymo mokymo metodu – žaidimu „DO-KO“, kuris padeda vaikui lengviau pažinti raides, suprasti, kaip jungti raides į skiemenį, kaip jungti skiemenį į žodį.

Mokymai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams!

Šio vebinaro metu:

● aptarsite priežastis, kodėl vaikams sunku mokytis pažinti raides;

● gausite praktinių patarimų, kaip mokyti vaikus pažinti raides, jungti raides į skiemenį, kad vaikas suvoktų skiemens, žodžio struktūrą ir užduotis atliktų savarankiškai, be Jūsų pagalbos;

● susipažinsite su autoriniu raidžių pažinimo ir skaitymo mokymo metodu-žaidimu „DO-KO“, išmoksite juo naudotis;

● susipažinsite su raidžių, skiemenų ir žodžių domino žaidimu;

● gausite praktinių patarimų, kaip raidžių pažinimo ir skaitymo mokymo metodą-žaidimą „DO-KO“ žaisti grupinių ar individualių užsiėmimų metu.

Žaidimas „DO-KO“

Žaidžiant žaidimą „DO-KO“ vienu metu įsijungia trys skirtingi pojūčiai: rega — vaikas mato raidę, skiemenį, klausa — taria skiemenį, raidę, žodį, girdi taisyklingai tariamą garsą, skiemenį, žodį bei tartis — taria matomą raidę, skiemenį, žodį. Šį žaidimą vaikai gali žaisti net nemokėdami skaityti ar nepažindami visų raidžių — kiekvieną kortelę su skiemeniu, raide ar žodžiu vaikas atpažįsta, kaip paveikslėlį. Šis žaidimas ugdo vaikų gebėjimą sutelkti dėmesį, susikaupti — klausyti, matyti, laukti savo eilės, taisyklingai tarti, sėdėti tyliai, nes kitaip neišgirsi savo kortelės pavadinimo. Kadangi žaidimas trunka ne ilgiau, kaip 10 minučių, tai puiki priemonė veiklos dienos pradžiai, kai norima nuraminti įsišėlusius vaikus, susikaupti. Puikiai tinka ir veiklos pabaigai, kai vaikai jau pavargę atlikti skaitymo ir rašymo užduotis. Tai tiesiog dar vienas stalo žaidimas, kurį vaikai gali žaisti laisvalaikio metu, bet jis moko pažinti raides, jas tarti ir skaityti, kas svarbiausia, tai vaikai gali tai daryti be suaugusiojo pagalbos. Vaikai per žaidimą mokosi: ieško kortelių, dėlioja seką, garsiai skaito, bando atkartoti ir svarbiausia — visi patiria sėkmę!

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu pamatysite vaizdo įrašus, kaip yra taikomi DO-KO raidžių pažinimo ir skaitymo metodai, kaip bendradarbiauja su mokytojais.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų vaizdo įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po įsigijimo tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Taip pat skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų vaizdo įrašo įsigijimo.

Svarbu žinoti

Mokymai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo mokytojams, logopedams, specialiesiems pedagogams, tėvams ir visiems, kam svarbu, kad jų ugdomi vaikai patirtų džiaugsmą, sėkmę ir susidomėjimą raidžių pažinimo ir skaitymo mokymosi procese.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo.
Įsigyti mokymų įrašą

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti dabar

Raidžių pažinimo ir skaitymo žaidimas „DO-KO“

Raidžių pažinimo ir skaitymo žaidimas „DO-KO“ – tai priemonė skirta logopedams, specialiesiems pedagogams, darželio mokytojams, tėvams ir visiems tiems, kurie nori išmokyti vaikus skaityti ir rašyti, lavinti regimąjį ir girdimąjį suvokimą, garsinę žodžių analizę linksmai, žaismingai, įdomiai ir vaikams labai prieinamu ir patinkančiu būdu per žaidimą.

Kortelių rinkinyje rasite:
• 32 abėcėlės raidžių pažinimo ir skaitymo korteles;
• 360 vieno skiemens raidžių pažinimo ir skaitymo korteles;
• 96 dviejų skiemenų raidžių pažinimo ir skaitymo korteles;
• 34 puslapių skaitymo pratybas.


Plačiau apie „DO-KO"

Lektorė

Jurgita Christiansen
Specialioji pedagogė, logopedė-metodininkė, Palaimintojo Teofiliaus Matuliono gimnazijos logopedė, turinti 28 metų darbo patirtį su specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais