Kaip lengvai išgyventi vaikų adaptaciją darželyje?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. spalio 11 d. 13 val.

Kaip lengvai išgyventi vaikų adaptaciją darželyje?

Lekt. Jovita Starkutė ir Lina Dumbliauskienė
€16,00
Spalio 11 d.

13:00-14:30 val.

ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
Naujais mokslo metais dauguma darželio mokytojų savo grupėse išgyvena naujų vaikų adaptaciją. Pirmieji naujų mokslo metų mėnesiai dažniausiai būna įtempti ir mokytojams, ir vaikams, nes vaikai išgyvena sunkius, įtampą bei stresą keliančius jausmus. Dažniausiai tai būna nerimas, pyktis, nesaugumo ir atsiskyrimo jausmas, ir, žinoma, nežinia, kaip išgyventi visus šiuos jausmus.


Kaip lengvai ir greitai vaikas adaptuosis vaikų darželyje, priklauso nuo vaiko amžiaus, individualių savybių, gebėjimo prisitaikyti naujoje aplinkoje, tėvų turimų žinių bei įsitraukimo, mokytojų pasiruošimo, gebėjimo patiems adaptuotis ir rasti greitus problemų sprendimo būdus. Vieno recepto, kaip lengvai ir greitai išgyventi adaptacijos procesą — nėra. Keičiantis sąlygoms, aplinkybėms, kiekvienais metais mokytojai darželyje sulaukia unikalių atvejų, kai adaptacijai įveikti tenka ieškoti naujų sprendimų. Taip pat daugėja atvejų, kai reikalingas individualus ir išskirtinis priėjimas prie vaiko. Taigi ką daryti, kad palengvintume vaikams adaptaciją?

Kviečiame dalyvauti praktiniuose mokymuose, kurių metu lektorės pasidalins patirtimis, žiniomis ir praktiniais pavyzdžiais, kaip palengvinti adaptaciją, įveikti sunkius atvejus. Mokymų metu galėsite pasikonsultuoti ir kartu aptarti dabartines situacijas ir pavyzdžius, kuriems įveikti reikalinga pagalba.

Šio vebinaro metu sužinosite:

• kokie momentai adaptacijos procese yra svarbiausi; kurie turi didžiausią įtaką vaikų adaptacijai;

• kokios priemonės, būdai padeda lengviau išgyventi adaptaciją;

• kaip įtraukti tėvus į adaptacijos procesą nuo pirmų dienų, kuo gali padėti tėvai šiame etape.

Mokymų tikslai:

• peržvelgti pagrindinius adaptacijos praktinius aspektus, kas svarbiausia adaptacijoje, kokie dažniausi iššūkiai;

• išnagrinėti įvairius adaptacijos praktinius pavyzdžius ir aptarti būdus, kaip palengvinti adaptaciją tiek vaikams, tiek mokytojams, tiek tėvams.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite užduoti klausimus lektorėms, išgirsite praktinių patarimų, pavyzdžių ir rekomendacijų, kaip palengvinti ir greičiau išgyventi vaikų adaptaciją.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks spalio 11 d. (antradienį), 13:00-14:30 val.
Mokymai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojams, neformaliojo ugdymo mokytojams bei kitiems specialistams, kuriams aktualu, kaip palengvinti ir greičiau išgyventi vaikų adaptaciją.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorės

Jovita Starkutė
Edukologė, visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ įkūrėja, knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ bendraautorė, švietimo vadybos konsultantė, lektorė, konsultantė socialiniais švietimo, švietimo organizacijos kultūros, bendradarbiavimo ir veiklos efektyvumo klausimais.
Lina Dumbliauskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, kūrybinių veiklų mokytoja, „Family Lab Academy" adaptacijos programos bendrakūrėja ir lektorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais