Kaip efektyviai bendrauti su tėvais?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip mokytojams ir specialistams efektyviai bendrauti su tėvais?

Lekt. Lina Liutvinienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Seminaro tema, kuri ypatingai svarbi ir aktuali auklėtojams, pradinių klasių mokytojams, specialistams ir tiems, kurie atlieka svarbų vaidmenį vaikų kasdieniame ugdyme ir auklėjime. Kiekvienas specialistas, dirbantis su vaikais, susiduria komunikacijos iššūkiais bendraujant su vaikų tėveliais, kurie tikrai ne visada linkę Jus išklausyti ir išgirsti. Tad kaip efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti su vaikų tėvais?

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Šiame seminare sužinosite tikslus, dėl kurių bendraujame su vaikų tėvais, būdus kaip kartu bendrauti ir bendradarbiauti, kas padeda ir kas trukdo sklandžiai bendradarbystei bei, kaip išlaikyti ribas tarp „draugo“ ir „autoriteto“.

Lektorė

Lina Liutvinienė
Vaiko raidos specialistė: logopedė, specialioji pedagogė, Geštalto psichoterapijos praktikė. VšĮ Ankstyvosios intervencijos centro „Gandriukas“ steigėja ir vadovė, turinti 12 metų privačios praktikos patirtį ir daugiau kaip 19 metų patirtį kaip specialistė.

Atsiliepimai

Malonu klausyti, įdomiai perteikė medžiagą.

Dėkojame lektorei už įdomią medžiagą. Linkiu sėkmės jai!

Lektorę vertinu teigiamai. Patiko ramus ir nuoseklus informacijos išdėstymas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais