Kaip organizuoti įtraukiantį patyriminį ugdymą lauke?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. spalio 4 d. 13 val.

Kaip organizuoti įtraukiantį patyriminį ugdymą lauke?

Lekt. Rūta Petrylaitė
€16,00
Spalio 4 d.

13:00-14:30 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Yra pastebėta, kad įvairios veiklos ir žaidimai lauke turi teigiamą poveikį vaikų bendravimui ir bendradarbiavimui, fiziniam aktyvumui, skatina vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą bei problemų sprendimą. Vaikams leidžiant laiką gamtoje natūraliai kyla daug klausimų, į kuriuos jie ieško atsakymų, tyrinėdami aplinką. Mokytojo užduotis su vaikais lauke — būti kartu, paskatinti, nukreipti juos tinkama linkme. Juk lauke kuo puikiausiai galime mokytis įvairių akademinių dalykų, atlikti įvairius stebėjimus ir bandymus, tyrinėti gamtą, gyvūnus, susipažinti su mus supančia aplinka. Sutikite, laukas yra neišsenkanti atradimų ir tyrinėjimų erdvė!


Tad nuo ko pradėti, norint užtikrinti prasmingą, įtraukiantį, patyriminį ugdymą lauke?

Kviečiame dalyvauti praktiniuose mokymuose, kurių metu lektorė pasidalins praktine informacija, nuo ko pradėti, norint sėkmingai organizuoti ugdymą lauke su ikimokyklinio bei priešmokyklinio amžiaus vaikais, kaip galima dalį mokomųjų veiklų perkelti į lauką be didelių pastangų. Mokymų metu taip pat kiekvienas dalyvaujantis pedagogas turės progą parengti trumpą veiksmų planą, kaip vykdys ugdymą lauke, savo įstaigoje.

Šių mokymų metu sužinosite:

• faktais grįstus ugdymo lauke privalumus, patarimus ir praktines veiklų idėjas;

• iššūkius, su kuriais susiduria mokytojai, siekiantys organizuoti ugdymą(si) lauke;

• konkrečius ugdymo lauke veiklų pavyzdžius, tinkančius 3-6 m. amžiaus vaikų ugdymui lauke skirtingais metų laikais;

• kur ieškoti ir semtis įvairių idėjų veikloms lauke.

Tikslai:


• susipažinti su ugdymo lauke privalumais, galimybėmis, iššūkiais bei konkrečiais pavyzdžiais;

• kurti idėjų pritaikymo planą ugdymui lauke.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektorei, bet ir išgirsite praktinių patarimų ir pavyzdžių bei susikursite individualius ugdymo lauke idėjų pritaikymo planus.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks spalio 4 d. (antradienį), 13:00-14:30 val.
Mokymai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojams, neformaliojo ugdymo mokytojams bei kitiems specialistams, kam svarbu ir įdomu organizuoti įtraukiantį, prasmingą ir patyriminį ugdymą lauke.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Rūta Petrylaitė
Mokytoja, švietimo sistemos tobulinimo bei socialinės-ekonominės integracijos projektų vadovė, skautė. Kaupė pedagoginio darbo patirtį dirbdama bei savanoriaudama su ikimokyklinio, priešmokyklinio bei pradinio amžiaus vaikais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais