„Kaip padėti autistiškiems vaikams sutelkti dėmesį?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip padėti autistiškiems vaikams sutelkti dėmesį?

Lekt. Giedrė Skaisgirytė-Kairė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Nuotolinis seminaras su taikomojo elgesio analizės specialiste Giedre Skaisgiryte-Kaire apie autistiškų vaikų iššūkius sutelkiant dėmesį, to priežastis bei galimus sprendimo būdus.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Didžiausiais iššūkiais ir bauginančiais dalykais vadiname situacijas, kuriose susiduriame su nežinomybe ir neužtikrintumu. Tokius jausmus neretai išgyvename susidurdami su autistiškais vaikais: kaip elgtis? Ką daryti? Nuo ko pradėti? Kartais apima jausmas, kad mūsų nemato ir negirdi, todėl reikia „išrasti“ naujus bendravimo būdus.

Tačiau lygiai tuos pačius jausmus gali išgyventi ir patirti autistiški žmonės: jie nesupranta mūsų pasaulio, jiems keliamų reikalavimų, priežasčių ir pasekmių. Itin svarbu suprasti, kad bet koks elgesys turi priežastį ir funkciją. Tik supratę šį mechanizmą galime lengviau suprasti, nuo ko pradėti.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Giedrė Skaisgirytė-Kairė
Elgesio analizės specialistė, Všį „ISADD Lietuva“ mokymų koordinatorė. Devynerius metus dirba su vaikais turinčiais autizmo spektro ar kitus raidos sutrikimus taikant jiems ABA terapiją (taikomąją elgesio analizę).

Atsiliepimai

Labai sutinku su pašnekovės nuomone, kad geriausia pagalba yra supratimas. Kuomet stengiesi suprasti ir prisitaikyti ar bent trupučiuką išgyventi šių vaikų pasaulį, tuomet lengviau jį pasiekti. Mokytojas turi taikytis prie vaiko suvokimo lygio. Ir dar viena gera priminta tiesa, kad neįmanoma atlikti dviejų darbų vienu metu. To mokytojas negali pamiršti.

Labai įdomu ir puikiai pateikta tema. O pats terminas „taikomoji elgesio analizė“ – naujas. Būtent svarbu ir absoliučiai neginčytina ir naudotina – kiekvienas vaikas individualus ir jo ugdymas toks pat. Geriausia pagalba – supratimas :)

Naudinga informacija ir patarimai ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus. Poklbiai praplėtė mano žinas, kurias tikrai panaudosiu pedagoginiame darbe.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais