Lyderystė ir vadovavimas šiuolaikinėje švietimo įstaigoje

Lyderystė ir vadovavimas šiuolaikinėje švietimo įstaigoje

Diskusijos įrašas
Nemokama
Užsiregistruokite ir žiūrėkite nemokamai!

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Žiūrėti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Žiūrėti nemokamai Žiūrėti nemokamai
Šiuolaikiniam vadovui yra keliami itin aukšti standartai — tikras lyderis net ir sudėtingiausiose situacijose turi išlikti profesionalus, šiuolaikiškas, sąmoningas. O visa tai — nelengva užduotis. Tik nereikėtų pamiršti, kad kiekvienam, net ir pačiam geriausiam vadovui, reikalingas nuolatinis asmeninis bei profesinis tobulėjimas, stiprus palaikymas iš aplinkos bei galimybė dalintis gerąja patirtimi, o galbūt kartais tiesiog pasimokyti iš kolegų patirčių!


Todėl kviečiame Jus į nemokamą diskusiją, kurios metu kartu su specialistais analizuosime lyderystės ir vadovavimo principus bei vadovo vaidmenį šiuolaikinėje švietimo įstaigoje.

Šios diskusijos metu:


• susipažinsite su ilgalaike programa „Vadovų akademija 2023” ir jos lektoriais;

• sužinosite svarbiausius lyderystės ir vadovavimo principus, skirtumus bei galimybes šiuolaikinėje švietimo įstaigoje;

• analizuosite vadovo vaidmenį šiuolaikinėje švietimo įstaigoje;

• turėsite galimybę įsitraukti į diskusiją ir užduoti Jums rūpimus klausimus programos lektoriams.

Svarbu žinoti:

Ilgalaikės programos pristatymas ir diskusija vyks sausio 12 d. (ketvirtadienį), 15:00-16:30 val. YOUTUBE platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu po registracijos bei mokymų dieną.
Diskusija skirta ugdymo įstaigų vadovams ir jų pavaduotojams, lyderiams bei visiems kitiems, kurie nori tapti geriausiais vadovais savo komandoms.
Diskusijos dalyviams bus išduodamos dalyvavimą patvirtinančios pažymos. (Ši programa nėra akredituota, tačiau dalyviams išduosime pažymas, patvirtinančias dalyvavimą).
Užsiregistruokite ir žiūrėkite nemokamai

tačiau būtina registracija.

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Žiūrėti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Žiūrėti nemokamai

VADOVŲ AKADEMIJA 2023

Visus vadovus, pavaduotojus ir administracijos atstovus kviečiame jungtis į Vadovų Akademiją — atnaujintą ilgalaikę programą, kurios metu kartu su palaikančia kolegų bendruomene tobulinsite svarbiausias vadovo kompetencijas!

PROGRAMĄ SUDARO:

● 4 specializuoti mokymai;
● 1 diskusija su kviestiniais svečiais;
● 1 gyvas susitikimas vadovų forume su kolegomis ir kviestiniais svečiais;
● papildoma medžiaga. Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias. Visas šis turinys bus prieinamas visos programos metu;
● galimybė pasidalinti savo patirtimi, išgirsti kolegų patirtis ir padiskutuoti su kolegomis bei svečiais gyvame formate;
● tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektorių bei diskusijų dalyvių.

Daugiau informacijos apie programą

Diskusijoje dalyvauja

Lina Viršilienė
Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorė.
Dijana Šinkūnienė
Asmens duomenų apsaugos ekspertė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį asmens duomenų apsaugos srityje, padedant spręsti privačiajam ir viešajam sektoriui iškylančius klausimus, dirbusi tarptautiniuose projektuose Ukrainoje, Kosove ir kt.
Mindaugas Pozingis
Švietimo technologijų ekspertas, mokytojas, „Ugdymo meistrai“ vadovas.

Diskusiją moderuoja

Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais