Ilgalaikė programa „ĮTRAUKUSIS UGDYMAS 2023"

MISIJA – ĮTRAUKUSIS UGDYMAS 2023

Ilgalaikė programa kovo 15 d. – gegužės 31 d.
€99,00
Programos trukmė 2023 m. kovo 15 d. – gegužės 31 d.

Kaina – 99€/asm. Kaina įstaigai – 299€

*Dalyvaujant įstaigai, dalyvių skaičius nėra ribojamas.
PROGRAMA NĖRA SKIRTA IKIMOKYKLINIAM UGDYMUI.
Įstaigą registruoja įstaigos administracija el. paštu [email protected]

Registruotis Registruotis
DĖMESIO! Programa nėra skirta ikimokykliniam ugdymui.


Netrukus įsigaliosiantys įtraukiojo ugdymo pokyčiai teoriniame lygmenyje skamba daug žadančiai, tačiau realybėje jau dabar susiduriame su įvairiais iššūkiais… Pavyzdžiui, dar daug kur vyrauja neigiamas požiūris į specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus bendrosiose mokyklose, mokytojams trūksta įtraukiajam ugdymui būtinų kompetencijų, o tėvai nedega noru pasitikėti mokytojais ir jų pastebimomis problemomis vaikuose. Todėl reaguodami į aktualiausius mokytojų ir specialistų klausimus bei patiriamus sunkumus, sukūrėme ilgalaikę įtraukiojo ugdymo programą, kurios metu kiekvienas dalyvis suvoks esminius įtraukiojo ugdymo principus, plės požiūrį, ugdysis svarbias nuostatas efektyviam ugdymui klasėse, kuriose yra ar bus specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų.

Šioje koncentruotoje ir praktinių metodų kupinoje programoje kviečiame dalyvauti visus mokyklose dirbančius mokytojus, specialistus ir administracijos atstovus!

Ši programa skirta ne tik individualiam, bet ir visos mokyklos bendruomenės dalyvavimui. Šioje programoje už vienkartinį 299€ mokestį dalyvauti galės visas Jūsų įstaigos kolektyvas! Įprasta šios programos kaina vienam asmeniui — 99€.

Kodėl verta dalyvauti?

Nuotolinė programa ir neribotas dalyvių skaičius

Programos turinys įgyvendinamas nuotoliniu būdu, tad pasiekiamas bet kuriame Lietuvos krašte. Iš vienos įstaigos gali dalyvauti neribotas skaičius asmenų. Kaina nuo dalyvių skaičiaus nepriklauso.

NAUJIENA! Virtualus vizitas į ugdymo įstaigą

Nuotoliniu būdu pamatysite ir išgirsite tikras istorijas iš Vilniuje įsikūrusios mokyklos, kurioje įtraukusis ugdymas vyksta jau daugiau nei 30 metų.

Vertingos dovanos ir nuolaidos dalyviams

Kiekvienai įstaigai, dalyvaujančiai ilgalaikėje programoje, dovanosime 3 bilietus į nuotolinę konferenciją kovo 23 d. „ĮTRAUKUSIS UGDYMAS IR PRAKTINIAI METODAI”. Taip pat gausite specialias nuolaidas mokymams, įrangai ir t.t. įsigyti. (Nuolaidų sąrašą rasite žemiau).

Programą sudaro:

6 praktiniai mokymai apie įtraukiojo ugdymo principus, pagalbos būdus ir kompensacines priemones mokymosi sutrikimų turintiems vaikams, ugdymo turinio pritaikymo realių pavyzdžių aptarimas ir metodai, aplinkos ugdymo struktūravimas, optimizavimas specialiųjų poreikių turintiems mokiniams.
Daugiau nei 7 išskirtiniai skaitiniai ir rekomendacijų paruoštukai, kuriuos iš karto galėsite pritaikyti praktikoje su dirbant mokiniais.
Išskirtinis vaizdo reportažas su praktiniais pavyzdžiais ir sėkmės istorijomis iš bendrojo ugdymo įstaigos, kuri jau 30 metų vadovaujasi įtraukiojo ugdymo principais.

Svarbu žinoti:

Programos kaina:

• 299€ vienkartinis mokestis įstaigai už dalyvavimą ilgalaikėje programoje;
• galimas lankstus programos apmokėjimas dalimis;
• galima pasirašyti sutartis su įstaigomis.

Į kainą įskaičiuota:

• visų įstaigos mokytojų, specialistų ir administracijos dalyvavimas programoje (dalyvių skaičius neribojamas, suteikiama galimybė prasidėjus programai prijungti daugiau dalyvių, pavyzdžiui, naujus kolektyvo narius);
• programos renginių įrašai ir metodinės medžiagos prieinamumas visos programos metu;
• 40 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai kiekvienam programos dalyviui individualiai.

Papildomos nuolaidos:

• 10% interaktyviems ekranams įsigyti;
• 10% nuolaida atviriems nuotoliniams mokymams įsigyti;
• 10% nuolaida papildomiems užsakomiesiems mokymams Jūsų įstaigoje įsigyti;
• speciali nuolaida spec. poreikių įrangai įsigyti.

programa:

Kovo 15 d. 14:00-17:00 val. „Įtraukiojo ugdymo pagrindiniai principai“ – lekt. Lina Liutvinienė.
Balandžio 5 d. 14:00-16:00 val. „Pagalbos būdai ir kompensacinės priemonės mokymosi sutrikimų turintiems vaikams“ – lekt. Olga Telešova.
Balandžio 19 d. 14:00-17:00 val. „Ugdymo turinio pritaikymas – realūs pavyzdžiai dirbant su įvairių poreikių mokiniais." - lekt. Vitalija Grigaitienė.
Gegužės 4 d. 14:00-17:00 val. „Itin jautrių mokinių ugdymas“ – lekt. Jūratė Bortkevičienė.
Gegužės 17 d. 14:00-17:00 val. „Aplinkos ir ugdymo struktūrizavimas, optimizavimas specialiųjų poreikių turinčiam vaikui“ – lekt. Lina Liutvinienė.
Gegužės 31 d. 14:00-17:00 val. „Striprios, agresyvios ir pykčio emocijos – iš kur jos ateina ir kaip su jomis dirbti?“ – lekt. Rima Mokusienė.
Registracija įstaigoms vyksta

susiekus el. paštu [email protected]
Vienkartinis mokestis įstaigai už metų trukmės programą — 299€.
Programa skirta bendrojo ugdymo įstaigoms.

Nuo kovo 15 d. PROGRAMA BRANGS.

Registruoti įstaigą

Dalyvių laukia išskirtinis vaizdo reportažas:

Lektoriai (sąrašas pildomas)

Lina Liutvinienė
Vaiko raidos specialistė: logopedė, specialioji pedagogė, Geštalto psichoterapijos praktikė. VšĮ Ankstyvosios intervencijos centro „Gandriukas“ steigėja ir vadovė, turinti 12 metų privačios praktikos patirtį ir daugiau kaip 19 metų patirtį kaip specialistė.
Olga Telešova
Mokymosi ypatumų centro „Labirintas" specialioji pedagogė.
Jūratė Bortkevičienė
Psichologė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.
Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos „Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė. Rima veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria įvairias mokymo programas.
Vitalija Grigaitienė
Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 10 metų vaikų socializacijos centro direktorė, mediatorė, lektorė, sertifikuota „Equip“ programos lektorė, „Ankstyvosios intervencijos“ lektorė, 19 metų dirbanti su elgesio ir emocijų, bei delinkventinio elgesio paaugliais, psichotropinių medžiagų vartojimas, vaiko teisių apsaugos specialistė, vaikų socializacijos centrų naujo modelio, praktinio vadovo ir rekomendacijų koordinatorė, rengėja.

PROGRAMĄ KOORDINUOJA

Eglė Survilaitė-Šimienė
Projektų vadovė
[email protected]

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais