Monotipijos technika: Kaip lavinti mokinių kūrybiškumą?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. gruodžio 1 d. 15 val.

Monotipijos technika: kaip lavinti mokinių kūrybiškumą?

Lekt. Sigutė Ach
€19,00
Gruodžio 1 d.

15:00-16:30 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Kūrybiškumas yra vienas iš svarbiausių ir reikalingiausių žmogaus gebėjimų. Tai drąsa reikšti savas mintis bei idėjas, gebėjimas orginaliai ir lanksčiai mąstyti, rasti įvairiausius, unikaliausius būdus problemoms spręsti. Kitaip tariant, kūrybingas žmogus pasaulį suvokia daug plačiau, nes tai tarsi pagalba sau, siekiant prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių. Beje, ar galime sakyti, kad kiekvienas vaikas gimsta kūrybišku? Juk ypatingai ikimokyklinio amžiaus vaikai ypač kūrybiškai žiūri į pasaulį, kiekvieną dieną ieško naujų dalykų, tyrinėja juos supančią aplinką. Tačiau laikui bėgant drąsos kurti lieka vis mažiau ir mažiau... Kaip mes, mokytojai, galime prisidėti prie vaikų aktyvaus kūrybiškumo lavinimo?


Kviečiame Jus į praktines dirbtuves su lietuvių rašytoja, dailininke, knygų iliustratore Sigute Ach! Šių mokymų-praktinių dirbtuvių metu išsamiai susipažinsite su monotipijos technika, kurią pažinę galėsite taikyti ją savo pamokose, kaip ypač efektyvią priemonę mokinių vaizduotės ir kūrybiškumo lavinimui.

Monotipija – spaudos technologija, kurią taikant yra padaromas tik vienas atspaudas. Kiekvienas atspaudas yra individualus, kadangi visiškai vienodų sukurti neįmanoma, taigi monotipijos technika teikia daug galimybių eksperimentuoti. Kviečiame Jus su ja susipažinti!

Mokymų metu:

• išsamiai susipažinsite su monotipijos technika ir jos praktinio pritaikymo galimybėmis pamokoje;
• turėsite galimybę patys kurti miniatiūras taikant monotipijos techniką;
• sužinosite daugiau praktinių patarimų ir konkrečių pavyzdžių, kurie padės lavinti mokinių kūrybiškumą;
• sužinosite, kaip padėti mokiniams išlaisvinti vaizduotę, kūrybinį potencialą, paskatinti juos labiau pasitikėti savimi, ieškant ne tik piešimo, bet ir saviraiškos plačiąja prasme;
• sužinosite, kaip sudominti mokinius ir paskatinti juos aktyviau įsitraukti į dailės pamokas;
• turėsite galimybę įsitraukti į diskusiją ir užduoti Jums rūpimus klausimus gerai žinomai Lietuvos menininkei – Sigutei Ach.

Šio vebinaro (kūrybinių dirbtuvių) metu rekomenduojama turėti šias priemones:

• 5-6 vnt. 12x15 cm. (apytiksliai) standaus piešimo popierių;
• 3-4 vnt. panašaus dydžio akvarelinio popieriaus lapelius;
• polietileninės įmautės gabaliuką (sukarpius iš vienos įmautės gaunasi 4 vnt., vienam dalyviui reikia vieno);
• akvarelinius dažus;
• teptuką ir indelį jam plauti;
• popierines servetėles;
• žirkles;
• paprastą pieštuką;
• ploną juodo rašiklį;
• trintuką;
• pieštukinius klijus.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu turėsite galimybę įsitraukti į diskusiją ir užduoti Jums rūpimus klausimus puikiai žinomai Lietuvos menininkei – Sigutei Ach.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks gruodžio 1 d. (ketvirtadienį), 15:00-16:30 val.
Mokymai skirti ikimokyklinio, pradinio bei bendrojo ugdymo švietimo įstaigų dailės mokytojams, specialistams bei visiems kitiems, kurie nori praplėsti savo žinias ir sužinoti naujų idėjų mokinių kūrybiškumo lavinimo klausimais.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 19 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Sigutė Ach
Sigutė Abramavičienė – lietuvių rašytoja, dailininkė, knygų iliustratorė. Iliustravo daug vaikų literatūros klasikos kūrinių bei parašė autorinių knygų, kurios yra išverstos į italų, ukrainiečių, rusų kalbas. Sigutė Ach parengė tokias lavinamąsias prekes kaip „Labas, aš abėcėlė“ ir „Kas tai?“. Sigutė Ach jau 20 metų kuria ir veda savo autorines programas mokytojams. Ji žinoma, kaip itin jautrus, poetiškas menininkas, mokantis itin žaismingomis priemonėmis atskleisti gilų savo pasaulį, mokanti padrąsinti ir įkvėpti savo pamokų dalyvius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais