„Nesusikalbėjimas kolektyve: kaip išgirsti ir būti išgirstam
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Nesusikalbėjimas kolektyve: kaip išgirsti ir būti išgirstam?

Lekt. Enrika Benevičienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Nesusikalbėti labai paprasta – tereikia, kad kitas žmogus išgirstu ir suprastų kitaip, nei aš turėjau omenyje. Kaip nepapulti į keblias situacijas? Kaip sklandžiai išaiškinti nesusikalbėjimo priežastis? Apie tai praktiniame seminare su Nesmurtinės komunikacijos lektore Enrika Benevičiene.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Kaip klausytis, kad mus išgirstų? Nors ir skamba ironiškai, bet gerai pagalvojus, šiame teiginyje galime rasti daug tiesos. Kaip lavinti aktyvaus klausymosi įgūdžius? Kaip išmokti teikti grįžtamąjį ryšį ir jį priimti? Šie gebėjimai reikalingi ne tik nesusikalbėjimui kolektyve, bet ir bendravimo kultūrai apskritai visur.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.

Atsiliepimai

Nuotolinio seminaro metu sužinojau, koks svarbus yra susikalbėjimas darbinėje aplinkoje, ryšio, santykio kūrimas tarpusavyje ir kaip sukurti tai. Išgirdau patarimų kaip tapti aktyviu klausytoju, kaip organizuoti pokalbį, kad būtų sukurtas ryšys, būtume išgirsti.

Pirmą kartą išgirdau apie Nesmurtinę komunikaciją, ačiū lektorei. Labai patiko, kad seminaro metu buvo pateikti pavyzdžiai iš gyvenimiškų patirčių.

Mokėti išklausyti ir išgirsti – didelis mokslas. Labai naudinga paskaita ir tikrai ne kartą sugrįšiu prie pasižymėtų minčių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais