Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui: efektyvi pagalba mokiniui

Mokymai vyks vasario 20 d. 14:30 val.
Lekt. Vida Lisauskienė
€16,00
2024 m. vasario 20 d.

14:30-16:30 val.
YouTube platformoje

Kaina – 16€/asm.

*Nuolaida taikoma 2 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.

Įsigyti Įsigyti
Valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas yra vienas iš privalomųjų. Nors daugeliui moksleivių lietuvių kalba — gimtoji, tačiau aukščiausią įvertinimą gauti pasiseka ne kiekvienam. Pasirengimą egzaminui sunkina ir nuolatiniai pokyčiai švietime. Mokytojams pradėjus dirbti pagal atnaujintą Lietuvių kalbos ir literatūros programą, daliai jų tenka tuo pačiu metu ruošti ir vienuoliktokus, ir dvyliktokus — juk jau šiemet 11-os klasės moksleiviams žinias tikrinti teks tarpiniuose patikrinimuose, o dvyliktokai, kaip iki šiol buvo įprasta, Valstybinius brandos egzaminus laikys pagal senąją tvarką.


Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose, kurių metu išgirsite daug praktinių pavyzdžių ir patarimų, kurie padės Jums savo moksleivius efektyviai paruošti ir senojo modelio egzaminui, ir naujiesiems tarpiniams patikrinimams.

Mokymų metu:


• išsamiai susipažinsite su lektorės taikoma mokymo metodika, mokymo priemonėmis, literatūra bei patirtimi rengiant mokinius VB ir MB egzaminui;
• kartu su lektore aptarsite samprotavimo ir literatūrinio rašinio žingsnius: temos analizę, autorių atranką, planavimą, rašymo procesą, įžangos ir pabaigos dermę, konteksto tikslingumą;
• sužinosite, kaip palengvinti pasiruošimą mokiniams, kokias kūrinių analizės užduotis ir kartojimo būdus taikyti ugdymo procese;
• analizuosite pavyzdžius ir mokinių atliktas užduotis, kurios tiks ir rengiantis naujo modelio egzaminui-teksto interpretacijai, ir probleminio klausimo svarstymui;
• turėsite galimybę aptarti mokinių rašinius bei užduoti Jums rūpimus klausimus mokymų lektorei.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu sužinosite daug praktinių pavyzdžių ir patarimų, kurie padės mokytojams ir mokiniams pasiruošti seno modelio egzaminui, tačiau dalis metodų tiks ir ruošiantis naujo modelio egzaminui.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 20 d. 14:30-16:30 val.
Mokymai skirti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, rengiantiems mokinius tarpiniam patikrinimui ir egzaminui.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks YouTube platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€

Nuolaida taikoma 2 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.

Įsigyti dabar

Lektorė

Vida Lisauskienė
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė. 2016 ir 2023 metų Programos atnaujinimo grupės narė, metodinių rekomendacijų pagal atnaujintą programą bendraautorė, teksto suvokimo pratybų autorė, įvairių seminarų mokytojams lektorė, šiuo metu dirba Vilniaus licėjuje, moko IV gimnazijos klasės mokinius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais