Patyriminės STEAM veiklos mišraus amžiaus vaikų grupėje
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2023 m. vasario 22 d. 13:30 val.

Patyriminės STEAM veiklos mišraus amžiaus vaikų grupėje

Lekt. Vilija Kudrevičiūtė
€16,00
Vasario 22 d.

13:30-15:00 val.
ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
STEAM ugdymas Lietuvos darželiuose susilaukia vis daugiau dėmesio ir praktinio pritaikomumo. Ugdant vaikus pagal STEAM filosofiją, vaikai patys gali išbandyti savo idėjas ir atrasti, kaip jos veikia, pavyzdžiui, gali kurti judančius robotus, statyti įvairiausius bokštus, kurti muzikos instrumentus bei eksperimentuoti. Taip pat vaikai dalyvauja įvairiuose projektuose, kuriuose kartu su savo draugais sprendžia įvairias problemas ir iššūkius, pritaikydami įgytas žinias bei panaudodami turimą patirtį.


Mūsų, mokytojų tikslas – sukurti aplinką, kuri skatintų vaikų norą tyrinėti, suteikti reikiamas priemones ir organizuoti veiklas, kurios padėtų vaikams įdomiai bei smagiai pažinti mus supantį pasaulį.

Todėl kviečiame į praktinius mokymus, kurių metu lektorė-praktikė pasidalins patyriminėmis STEAM veiklomis, kurias galima įgyvendinti su mišraus amžiaus (2-6 m.) vaikais.

Šių mokymų metu:

• lektorė pasidalins patyriminių veiklų idėjomis, kurias nesudėtinga įgyvendinti;

• lektorė pasidalins veiklų šablonais;

• išgirsite patarimus, kaip organizuoti veiklas mišraus amžiaus vaikų grupėje;

• išgirsite patarimus, kaip į ugdymo procesą įtraukti ugdytinių tėvelius.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu sužinosite ir aptarsite įvairias, lektorės praktiškai išbandytas STEAM veiklas bei pasisemsite įkvėpimo veiklai.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 22 d. (trečiadienį), 13:30-15:00 val.
Mokymai skirti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams bei kitiems specialistams, kurie domisi STEAM ugdymu.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Vilija Kudrevičiūtė
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytoja metodininkė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais