QR kodų ir VisiTimer programėlės panaudojimo galimybės
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2023 m. kovo 28 d. 13:00 val.

QR kodų ir „VisiTimer" programėlės panaudojimo galimybės veiklose su vaikais

Lekt. Regina Ivanauskaitė, Jurga Minciuvienė
€16,00
2023 m. kovo 28 d.

13:00-15:00 val.
ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
Alfa (α) vaikų karta yra pirmoji karta nuo pat gimimo auganti šiuolaikinių technologijų apsuptyje. Kompiuteriai, telefonai ir planšetės jiems — ne naujovė, o įprasta kasdienybė. Pasinaudokime tuo ugdymo procese. Pavyzdžiui, su šiais įrenginiais puikiai veika QR kodai, o tai gali būti itin veiksminga priemonė, padėsianti stiprinti ugdymosi motyvaciją, dirbti šiuolaikiškai, efektyviai bei ugdymo(si) procesą paversti patraukliu šiuolaikiniam Alfa kartos vaikui.


Dar vienas itin svarbus šiuolaikinio žmogaus atributas — laiko suvokimas, gebėjimas persiorientuoti nuo vienos veiklos prie kitos. Ar žinojote, kad valdyti laiko išteklius įmanoma jau darželyje? Tai daryti ne tik įmanoma, bet ir lengva, pasitelkus specialią programėlę „VisiTimer“. Ši programėlė puikiai tiks vaikams nuo trijų metų.

Kviečiame Jus dalyvauti praktiniuose mokymuose, kurių metu lektorės-praktikės pasidalins savo žiniomis ir patarimais, kaip panaudoti QR kodus dirbant su ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikais bei kokias galimybes suteikia kompiuterinė programėlė „VisiTimer“!

Šių mokymų metu:

• lektorės pasidalins priemonių su QR kodais pavyzdžiais ir suteiks įkvėpimo kurti kūrybiškas, šiuolaikiškas veiklas;

• susipažinsite su QR kodų kūrimo ir skaitymo programomis, išmoksite patys kurti priemones su QR kodais;

• išmoksite atsisiųsti bei naudotis puikia kompiuterine laiko matavimo programa „VisiTimer“;

• lektorės pasidalins kompiuterinės programos „VisiTimer“ panaudojimo būdais, paverčiant ugdymo procesą patrauklesniu vaikui.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu sužinosite, kokios QR kodų ir kompiuterinės programėlės VisiTimer panaudojimo galimybės dirbant su šiuolaikiniais ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikais.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks kovo 28 d. (antradienį), 13:00-15:00 val.
Mokymai skirti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams bei kitiems specialistams, kurie domisi įtraukiančiu vaikų ugdymu ir inovatyviomis veiklomis.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar
Galiu daryti prielaidą, kad riboti ekranų naudojimo laiką - būtina, bet rekomenduojama tinkamai ugdyti darželinukus skaitmeninių įgūdžių per skaitmenines programėles. Susipažinau, dabar jau žinau ir taikysiu darbe programėles, nes pasirodo, kad priemonių parengimas užima nedaug laiko, tik reikia pritaikyti pagal vaikus (amžių, temas). Dėkoju už tikrai naudingą mokymą, viskas išsamiai buvo parodyta, paaiškinta, su skaidrėmis pasidalinta, jei pavyzdžiui kiltų kokių klausimų. Man telieka judėti pirmyn, dalintis su ugdytiniais. Taigi, sutinku, jog sėkmės paslaptis - augti kartu su vaiku.

Labai naudingi mokymai. susipažinau su platformomis, kurios padės man paruošti ugdomąją medžiagą vaikams. Vaikams bus labai įdomu ir naudinga žaidžiant mokytis. Ačiū labai.:)

Labai nustebino šio mokymo galimybės, asmeniškai man buvo daug naujos, įdomios medžiagos, o ypač, kad visa tai galima naudoti ir su pačias mažiausiais. Būtinai pritaikysiu savo darbe su 1,5-3 m. vaikais.

Lektorė

Regina Ivanauskaitė
Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė" direktorė.
Jurga Minciuvienė
Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė" mokytoja metodininkė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais