Smurto ir priekabiavimo prevencijos politika
Grįžti atgal
6 ak. val.
gyvai

Smurto ir priekabiavimo prevencijos politika švietimo įstaigose: psichosocialinės rizikos vertinimas

Mokymai vyks vasario 8 d. 14:30 val.
Lekt. Romas Turonis
€39,00
2024 m. vasario 8 d.

14:30-16:30 val.
Zoom platformoje

Kaina – 39€/asm.

Šie mokymai yra „DARBO SANTYKIAI ŠVIETIMO ĮSTAIGOJE“ programos dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti Įsigyti
Žinoma, kad 2022 m. lapkričio 1 d. įsigaliojo visiems darbdaviams ir darbuotojams itin aktualūs pakeitimai, susiję su priekabiavimo ir smurto darbo aplinkoje prevencija, kuri numato naujas darbdavių pareigas bei atsakomybes šioje srityje. Ką apie šiuos pakeitimus svarbu žinoti švietimo įstaigų vadovams ir mokytojams, specialistams? Kaip tinkamai įgyvendinti ir laikytis šiuose pakeitimuose įvardintų nuostatų?


Kviečiame dalyvauti praktiniuose mokymuose, kurių metu kartu su teisininku Romu Turoniu analizuosite svarbiausius smurto ir priekabiavimo prevencijos užtikrinimo švietimo įstaigoje aspektus.

Mokymų metu:


• analizuosite smurto ir priekabiavimo teisinį reglamentavimą švietimo įstaigoje;
• sužinosite, kaip tinkamai atpažinti smurto ir priekabiavimo apraiškas;
• nagrinėsite smurto ir priekabiavimo draudimo įgyvendinimą bei jo reikšmingumą;
• sužinosite, kas yra ir kas nėra smurtas bei priekabiavimas;
• sužinosite, į ką kreiptis susidūrus su smurto ir priekabiavimo apraiškomis švietimo įstaigoje;
• sužinosite, kas gresia už smurto ir priekabiavimo draudimo pažeidimą bei piktnaudžiavimą savo teisėmis;
• turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus lektoriui ir pasikonsultuoti.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu kartu su teisininku Romu Turoniu analizuosite svarbiausius smurto ir priekabiavimo prevencijos švietimo įstaigoje užtikrinimo aspektus.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 8 d. 14:30-16:30 val.
Mokymai skirti įstaigų vadovams ir pavaduotojams, administracijos ir darbuotojų atstovams, mokytojams ir specialistams, kurie nori daugiau sužinoti apie smurto ir priekabiavimo prevencijos politiką švietimo įstaigoje.
Mokymai akredituoti. 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 39€

Dėmesio! Šie mokymai yra „DARBO SANTYKIAI ŠVIETIMO ĮSTAIGOJE“ programos dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti dabar

Šie mokymai – ilgalaikės programos „DARBO SANTYKIAI ŠVIETIMO ĮSTAIGOJE„ dalis!

Tai ilgalaikė mokymų programa ugdymo įstaigų vadovams ir administracijai, kurios metu tobulinsite bendravimo ir bendradarbiavimo, organizacijos tobulinimo bei pokyčių valdymo bendrąsias kompetencijas darbo teisės santykių srityje.

Programos dalyviams dalyvavimas mokymuose nemokamas.

PROGRAMĄ SUDARO:

• 5 specializuoti mokymai vadovams;
• 1 apibendrinanti konsultacija vadovams;
• 1 specializuoti mokymai mokytojams ir specialistams. Kiekvienas programoje dalyvaujantis vadovas turės galimybę išsirinkti iki 20 savo įstaigos mokytojų ir specialistų į mokymus, kurie vyks 2024 m. vasario 27 d. Mokymų dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai;
• papildoma medžiaga po kiekvieno užsiėmimo – praktinės užduotys, skaitiniai, vaizdo įrašai, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias ir bus prieinami visos programos metu;
• tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektoriaus.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROGRAMĄ

Lektorius

Romas Turonis
Teisininkas, darbo teisės taikymo švietimo sektoriuje specialistas, darbo santykių konsultantas ir mediatorius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais