Technologijos

TECHNOLOGIJOS

Šioje skiltyje rasite visą informaciją apie mūsų diegiamas technologijas ugdymo įstaigose.

Viskassvietimui.lt transformavosi, susijungė su mūsų komanda ir tapo Ugdymo meistrų dalimi. Nuo šiol visas ugdymo įstaigai reikalingas technologijas, įrangą ir edukacines priemones rasite čia, Ugdymo meistrų namuose.

Susijungėme tam, kad galėtume Jums pasiūlyti pačią geriausią patirtį, savo ugdymo įstaigoje diegiant inovatyviausius technologinius sprendimus. Mūsų tikslas — užtikrinti, kad nauja įranga mokyklose būtų naudojama nuo pat pirmos dienos. Todėl nuo šiol visiems ugdymo įstaigų atstovams, įsigijusiems bet kokią technologinę priemonę, suteiksime mokymus, kurie padės naująją priemonę ugdymo procese naudoti sklandžiai ir efektyviai.

Apsilankykite naujoje Ugdymo meistrų el. parduotuvėje!

Kol kas šioje parduotuvėje užsakyti produktus galima tik susisiekus su vadybininku.

Į parduotuvę!

Ką patalpinome šioje skiltyje?

Įranga ir priemonės

STEAM, įtraukiojo ugdymo, interaktyvias mokymosi priemones ir įrangą, garso, vaizdo, kompiuterinę, programinę, sensorinę įrangą bei baldus mokykloms.

Produktų katalogai

Naujausius ir aktualiausius produktų švietimui katalogus PDF formatu.

Technologijų meistrai

Technologijų meistrų, kurie padės pasirinkti, suprasti ir sėkmingai naudoti įsigytą įrangą mokykloje, kontaktus.

Kodėl verta rinktis mus?

Tikime, kad įranga, be mokėjimo ja naudotis, yra negyva. Todėl mes vieninteliai rinkoje galime pasiūlyti įrangą ugdymo įstaigoms kartu su akredituotais mokymais.
Siūlome tik išbandytą, kruopščiai atrinktą ir itin kokybišką įrangą bei priemones.
Mūsų klientai — nėra TIK įrangos pirkėjai. Jie — ištikimi mūsų tiekiamos įrangos naudotojai. Visus savo klientus apmokome naudotis nauja įranga bei priemonėmis, supažindiname su plačiomis pritaikymo galimybėmis.
Kuriame inovatyvių mokyklų tinklą — bendruomenę. Šio tinklo tikslas — gerinti ugdymo kokybę kiekvienoje klasėje, kiekvienoje mokykloje.
Vienas iš pagrindinių mūsų veiklos principų — kokybiškas, kompleksiškas, sinergizuotas dėmesys klientui. Patirkite tai patys.

TECHNOLOGIJŲ MEISTRAI

Inga Šližienė
inga@ugdymomeistrai.lt, +370 655 03 553

Vilniaus miestas
Dainius Kulbis

NAUJAUSIAS PRODUKTŲ KATALOGAS

Produktų katalogas 2022-2023 metams.


ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI

Tai turbūt vienintelė įmonė Lietuvoje, kuriai be pardavimų, dar rūpi ir Lietuvos švietimas. Jie nuolat bendradarbiauja su švietimo bendruomene, organizuoja bendrus informacinius renginius bei mokymus, atsižvelgia į mokytojų nuomonę ir remia jų idėjas! Esu dėkinga visiems įmonės darbuotojams – ypač Mindaugui – už ilgametę draugystę ir paramą! Tai pati inovatyviausia ir atsakingiausia įmonė, besirūpinanti Lietuvos mokyklų technine baze ir patrauklia bei patogia mokymosi aplinka. Nuolatinis įmonės darbuotojų domėjimasis pasaulinėmis tendencijomis ir drąsūs sprendimai Lietuvai padovanojo ne vieną techninę švietimo naujovę. Dėkojame už jūsų indėlį į įdomesnį ir efektyvesnį mokymosi procesą!

Staselė Riškienė
Prireikus inovatyvių sprendimų ugdymo procesui, skubaus patarimo ar pagalbos, pirmiausiai kreipiuosi į Jus. Visada gaunu geriausius pasiūlymus už prieinamą kainą. Profesionali, operatyvi, rūpestinga darbuotojų komanda kol kas pranoko mano, kaip kliento, visus lūkesčius.

Simona Boguckienė
„Maži, tačiau patikimi“ – dažniausiai tokius atsiliepimus girdime apie Klaipėdos „Varpelio“ mokyklą-darželį. Patikimi bendrauja su patikimais. Todėl, kai tik pradėjome diskutuoti mokykloje kaip dar įdomiau mokyti ir mokytis, nusprendėme bendradarbiauti su UAB „Lantel“ komanda. Taip drauge ir kuriame tiltą tarp švietimo ir verslo, tradicijų ir inovacijų. Nors technologijos keičiasi greičiau nei galime įsivaizduoti, UAB „Lantel“ specialistai geba pasiūlyti pačias naujausias, efektyviausias technologijas ir idėjas, gerinant edukacines mokyklos aplinkas. Dėkojame įmonės darbuotojams už bendrystę, už pasiūlytas technologijas, kurios mums, mokytojams, leidžia dalintis tuo, ką unikalaus ir nepakartojamo turi patys vaikai.

Daina Paliulienė

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais