Strateginė lyderystė: kaip formuoti strategiją, kuri veikia?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. gruodžio 13 d. 15 val.

Strateginė lyderystė: kaip formuoti strategiją, kuri veikia?

Lekt. Mindaugas Pozingis
€29,00
Gruodžio 13 d.

15:00-16:30 val.

ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
Strateginis planavimas — tai gairės, kurios padeda veikti, vadovaujantis vidiniais įstaigos veiklos principais ir nuostatomis, vyksant nuolatiniams pokyčiams. Kiekvienas Ugdymo įstaigos vadovas žino, kad jo darbe veiklų planavimo tikrai nestinga: strateginių planų kūrimas, metinis veiklos planas, pastangos atitikti įvairiausius reikalavimus ir daugybė kitų veiklų... Nepasiklysti įvairiausių dokumentų gausoje, suprasti nuolatinių pokyčių esmę bei nuosekliai vykdyti visus reikalavimas — nelengva užduotis net ir patyrusiam vadovui. Tačiau kaip dažnai nutinka taip, kad planai ir strategijos lieka tik popieriuje? Kaip sukurti efektyvią strategiją, kuri neliktų pamiršta dokumentuose, nekeltų klausimų, būtų aiški ir veiksminga?


Kviečiame Jus į praktinius mokymus, kurių metu kartu su lektoriumi detaliai apžvelgsite strategijos kūrimo esmę, sužinosite, kaip ji turi atsispindėti kiekvienos ugdymo įstaigos vizijoje, misijoje ir vertybėse. Taip pat aptarsite, kodėl strategijos kūrimas ir planavimas svarbus kiekvienai mokyklai, kuri (ne)susiduria su konkurencija.

Mokymų metu:

• sužinosite efektyvios strategijos kūrimo esmę, kaip ją sukurti ir kodėl kiekvienai ugdymo įstaigai yra svarbu ją išsigryninti, turėti ir ja vadovautis;

• susipažinsite su strategijos ištakomis ir sužinosite, kaip tinkamai parengta strategija gali padėti mokyklai efektyvinti procesus bei veiklas įstaigos viduje;

• sužinosite, kaip strategijoje turi atsispindėti ugdymo įstaigos vizija, misija ir vertybės, kokia jų esmė ir reikšmė šiandieniniame kontekste;

• aptarsite keletą konkrečių strategijos kūrimo pavyzdžių iš verslo pasaulio, kartu su lektoriumi analizuosite bei lyginsite, pritaikant juos ugdymo įstaigoms;

• aptarsite ESG sąvoką – aplinkos saugą, socialinę atsakomybę ir valdyseną bei aptarsite, kaip tai gali tapti mokyklos strategijos dalimi;

• išgirsite daug praktinių patarimų ir konkrečių veiklos pavyzdžių iš verslo pasaulio, kurie padės organizuoti mokyklos strateginę sesiją ir į procesą įtraukti visą mokyklos bendruomenę.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus lektoriui, bet ir išgirsite konkrečių veiklos pavyzdžių iš verslo pasaulio, kurie padės organizuoti mokyklos strateginę sesiją ir į procesą įtraukti visą mokyklos bendruomenę.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks gruodžio 13 d. (antradienį), 15:00-16:30 val.
Mokymai skirti įstaigų vadovams, pavaduotojams bei visiems kitiems, kurie nori sužinoti kaip formuoti efektyvią ir veiksmingą strategiją švietimo įstaigoje.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 29 eur.

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorius

Mindaugas Pozingis
Švietimo technologijų ekspertas, mokytojas, „Ugdymo meistrai“ vadovas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais