Ukrainiečių vaikų ugdymas lietuviškose mokyklose
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2023 m. vasario 8 d. 14 val.

Ukrainiečių vaikų ugdymas lietuviškose mokyklose: kaip padėti sau ir mokiniui?

Lekt. Vilma Vilkytė-Žemaitaitienė, Greta Botyriūtė-Skiotienė
€19,00
Vasario 8 d.

14:00-16:00 val.

ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]

Įsigyti Įsigyti
Nuo karo pradžios į Lietuvą jau atvyko kelios dešimtys tūkstančių šeimų su vaikais. Dalis vaikučių į mūsų švietimo sistemą integravosi dar 2022 metų pavasarį, o kitiems integravimo procesas tik prasidėjo arba vis dar vyksta. Kiekvienas iš mūsų stengiamės prisidėti viskuo, kuo galime, tam, kad suteikti ukrainiečių vaikams visas galimybes ir toliau mokytis. Tačiau pripažinkime, kad iššūkių vis tiek netrūksta, juk mokyklose mes pasitinkame karo paveiktus vaikus. Ar tikrai žinome, koks turėtų būti darbo su tokiomis patirtimis organizavimas? Kaip užtikrinti sklandų ugdymo procesą? Kaip planuoti ir organizuoti pamokas? Kokius įrankius pamokoje pasitelkti, kad palengvintume vaikų adaptaciją? Kaip vertinti mokinių pažangą? Kaip tikslingai rengti pamokų planus? Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį mokytojui?


Kviečiame Jus į praktinį vebinarą, kuriame lektorės pasidalins savo patirtimi ir papasakos, kaip efektyviai organizuoti darbines veiklas ir pritaikyti pamokos turinį ukrainiečių vaikams. Vebinaro metu taip pat išgirsite praktikų rekomendacijas, patarimus ir metodus, kurie padės dirbti su ukrainiečių vaikais lietuviškose mokyklose.

Mokymai skirti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, vadovams, administracijos atstovams, pagalbos mokiniui specialistams, kurie dirba su pabėgėlių vaikais lietuviškose mokyklose ir visiems, kurie nori įgyti papildomų žinių, kaip efektyvinti mokymo ir mokymosi procesus.

Mokymų metu:

• sužinosite, kaip kurti palankų mikroklimatą klasėje ir palengvinti ukrainiečių vaikų adaptaciją;
• susipažinsite su Mentimeter platformos panaudojimo galimybėmis pamokoje, dirbant su ukrainiečių vaikais;
• susipažinsite su bendraisiais Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenimis bei sužinosite, kaip visa tai įgyvendinti praktiškai;
• sužinosite, kaip organizuoti diferencijavimą pamokoje pagal mokinių lietuvių kalbos mokėjimo lygius;
• sužinosite, kaip kurti ilgalaikius lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir istorijos planus ir analizuosite konkrečius pavyzdžius;
• susipažinsite su praktinėmis ir interaktyviomis priemonėmis bei metodais, kuriuos pasitelkiant pamokos turinys bus įdomesnis ir lengviau suprantamas mokiniams. Pavyzdžiui, infografika, animacijos mįslės, „Canva“, grafinis fasilitavimas, interaktyvūs pasivaikščiojimai po Lietuvos dvarus ir t.t.;
• turėsite galimybę užduoti klausimus profesionalams ir dalyvauti diskusijoje.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus, bet taip pat atliksite praktines užduotis, kurios padės įsitraukti ir efektyviai mokytis.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 8 d. (trečiadienį), 14:00-16:00 val.
Mokymai skirti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, vadovams, administracijos atstovams, pagalbos mokiniui specialistams, kurie dirba su pabėgėlių vaikais lietuviškose mokyklose ir visiems, kurie nori įgyti papildomų žinių, kaip efektyvinti mokymo ir mokymosi procesus.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 19 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorės

Vilma Vilkytė-Žemaitaitienė
Vilniaus lietuvių namų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė, užsienio lietuvių švietimo skyriaus vyresnioji metodininkė.
Greta Botyriūtė-Skiotienė
Vilniaus lietuvių namų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, VDU lektorė, Migrantų programos koordinatorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais