Vadovavimo psichologija
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2022 m. gegužės 16 d. 15 val.

Vadovavimo psichologija

Lekt. Jūratė Bortkevičienė
€29,00
Gegužės 16 d.

15:00-16:30 val.

ZOOM aplikacijoje

Įsigyti Įsigyti
Motyvuota ir lanksti komanda – vienas iš pagrindinių šiuolaikinio vadovo tikslų. Tačiau dažnas lyderis susiduria su iššūkiais savo komandoje: darbuotojų perdegimas, apatija, menkas įsitraukimas į darbines veiklas, atsakomybės stoka, priešinimasis pokyčiams, baimė keistis.


Susikalbėti su kolektyvu, kai vyrauja negatyvios emocijos, tikrai nėra lengva užduotis. O juk ir pačiam vadovui neretai pritrūksta laiko ir energijos ne tik tęsti savo pradėtus darbus, bet ir spręsti kilusius iššūkius komandoje. Taigi, kaip efektyviai motyvuoti save ir savo komandos narius?

Kviečiame dalyvauti praktiniuose mokymuose, kurių metu lektorė Jūratė Bortkevičienė pasidalins psichologinėmis žiniomis ir patarimais, kurie padės vadovui efektyviau dirbti su komanda sudėtingose situacijose.

Dėmesio! Šie mokymai yra ilgalaikės programos „Vadovų akademija 2022" dalis. Programos nariams dalyvavimas yra nemokamas!

Mokymų metu sužinosite:

• kokios asmeninės vadovo savybės padeda įkvėpti darbuotojus;

• kas svarbu vadovui, norint sutelkti darbuotojus bendram tikslui;

• kodėl darbuotojai priešinasi naujovėms ir kaip padėti jiems priimti pokyčius;

• kaip darbe puoselėti bendradarbiavimo kultūrą, o kylančius nesutarimus spręsti;

• kaip pačiam vadovui išlaikyti pasitikėjimą savimi.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite ne tik užduoti klausimus, bet taip pat atliksite praktines užduotis, kurios padės įsitraukti ir efektyviai mokytis.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.).

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks gegužės 16 d. (pirmadienį), 15:00-16:30 val.
Mokymai skirti įstaigų vadovams ir pavaduotojams, lyderiams, švietimo centrų vadovams bei kitiems administracijos atstovams, kurie nori daugiau sužinoti apie pozityvią vadovavimo psichologiją.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 29 eur.

Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Lekt. Jūratė Bortkevičienė
Verslo psichologė, lektorė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais