„Vaikų ugdymo strategijos – kas tai?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Šiuolaikinės vaikų ugdymo strategijos – kas tai?

Lektorius Lukas Benevičius
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Ženkime žingsnį atgal ir prieš imdamiesi veiklos su vaikais, pasitikrinkime, ar remiamės ugdymo strategijomis ir kokiomis. Siūlome pagalbą – kviečiame į praktinį seminarą „Vaikų ugdymo strategijos – kas tai?“. Nors turinys sukurtas galvojant apie ikimokyklinio ugdymo pedagogus, tačiau praktiniai patarimai pravers ir bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Ugdymo strategijų įvairovė – stulbinanti. Tačiau šioje įvairovėje itin svarbu gebėti atsirinkti aktualiausias ir labiausiai atliepiančias opių problemų sprendimus.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lektorius Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Atsiliepimai

Ugdymo strategija – tai priėjimo būdas prie vaiko, kaip aš jį ugdau. Tiek metodas, tiek filosofinė kryptis, vadovaudamasis žmogus kuria ugdymo proceso perspektyvas. Sužinojau, jog savirefleksijai labai svarbu teisingai pasirinktos kryptys, priemonės arba būdai, kurie išpildo tą kryptį, principai kuriais aš tikiu, ką su jais darau.

Tema labai naudinga ir labai aktuali. Viskas buvo naudinga: į ką labiausiai orientuotis turi pedagogas, koks turi būti jo požiūris į šiuolaikinį vaiką, kokie darbo metodai ir pasirinktas ugdymo proceso būdas yra veiksmingiausias ir kas mes esame ir turime būti vaikui. Taip pat, kaip turime vaikams perteikiant informaciją susieti ją su ateities vizija. Pritaikysiu daug ką, ypač labiau skatinsiu vaikus kritiškai mąstyti ir ieškoti problemų sprendimo.

Labai patiko lektoriaus įžvalgos ir patarimai, kaip svarbu tuščiai nesivaikyti ar laikytis tam tikrų krypčių. Stengsiuosi savo grupėje laikytis išsikeltos strategijos, ir būtinai reflektuosiu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais