Vaizdo konferencijos
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Vaizdo konferencijų taikymo galimybės

Lekt. Gediminas Jonauskas
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Dabar, technologijų pagalba, galime naudotis nuotolinio darbo galimybėmis ir privalumais norint pasiekti puikius rezultatus neišėjus iš namų. Kaip organizuoti nuotolinį darbą sklandžiai ir patogiai? Kaip nuotoliniu būdu dalintis informacija su kolegomis, mokiniais ir jų tėveliais? Žiūrėkite šį seminarą, kuriame lektorius Gediminas Jonauskas pasidalins savo žiniomis apie vaizdo konferencijų programėles bei jų funkcionalumą.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Šiame įraše IT specialistas Gediminas pasidalins savo patirtimi ir supažindins su geriausiomis ir patogiausiomis programomis, kuriomis galėsite patogiai ir greitai organizuoti vaizdo skambučius bei dalintis reikiama informacija su savo kolegomis, mokiniais ir jų tėveliais.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Gediminas Jonauskas
Informacinių technologijų mokytojas metodininkas, edukologijos magistrantas, lektorius, neformaliojo vaikų švietimo programų vadovas, kvalifikacijos tobulinimo programų rengėjas, VšĮ „Edukateka“ – akredituotos institucijos, vykdančios mokytojų ir švietimo pagalbą teikiančių specialistų kvalifikacijos tobulinimą, vadovas.

Atsiliepimai

Naudinga išgirsti ir vizualiai pamatyti nuosekliai dėstomą informaciją. Seminaras labai patiko, informacija pateikiama tinkamu kampu, suprantamai.

Labai patogu klausytis pateiktą medžiagą, gausu puikių idėjų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais