Vizualinės pagalbos kortelių rinkinys „PoKo“

Vizualinės pagalbos kortelių rinkinys „PoKo“

119,00 €

Kortelių rinkinys „PoKo"

„PoKo" — žodžių „Poreikių Kortelės" trumpinys. Šis vizualinės pagalbos kortelių rinkinys — tai edukacinė bendravimo priemonė, skirta dirbti su vaikais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių. Nuoseklus šių kortelių naudojimas suteiks vaikams galimybę suprasti aplinkinius bei patiems iškomunikuoti norimą informaciją. Korteles naudinga naudoti visiems, įskaitant tėvus, mokytojus, logopedus, ergoterapeutus ir kitus specialistus, kurie ugdo ypatingųjų poreikių vaikus.


Šios kortelės puikiai atlieps vaikų, kurie turi komunikacijos ar kalbos sutrikimų, įvairiapusių raidos ar intelekto sutrikimų, autizmo spektro ar elgesio bei emocijų sutrikimų, poreikius. Juk efektyvi ir sėkminga komunikacija tarp vaiko ir mokytojo yra vienas svarbiausių kokybiško ugdymo uždavinių.

Šios kortelės puikiai tiks padėti ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems, žaismingu būdu išmokti lietuvių kalbos, pasitelkiant spalvotus paveikslėlius. Kortelės taip pat skirtos profesionalams, dirbantiems su suaugusiais, turinčiais intelekto ar psichosocialinę negalią.

„PoKo" kortelės yra sukurtos remiantis Europos sąjungos bei UNESCO įtraukiojo ugdymo gairėmis bei rekomendacijomis.

Dėmesio! Įstaigoms, įsigijusioms 3 ir daugiau rinkinių padovanosime mokymus apie tai, kaip naudotis kortelėmis su kortelių autore Simona Lunina.

Svarbu! Prekę pristatysime per 10-14 d.d. po apmokėjimo.

Įsigyti

Kodėl verta įsigyti „PoKo" korteles?

Ši vizualinės pagalbos bei komunikacijos priemonė padės aplinkiniams geriau suprasti vaiko poreikius.
Vaikas taps daug savarankiškesnis, kai informacija bus pateikta ne tik verbaline, bet ir vizualine kalba.
Kortelių naudojimas grupėse ar individualiai su vaiku ugdys vaiko pasitikėjimą savimi. Vaikas jausis neatskirtas nuo grupės, nes informacija bus prieinama, aiški bei suprantama.
Kortelių tinkamas ir nuolatinis naudojimas padės sumažinti vaiko pykčių bei agresijos priepuolius.
Vizualinių kortelių naudojimas padės suaugusiems, dirbantiems su vaikais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių, įvesti grupėje ar namuose aiškią dienos eigą bei ugdymo struktūrą.
Vizualinės pagalbos kortelės praplės vaiko komunikacijos galimybes, kurios vaikui leis geriau suprasti jį supantį pasaulį bei aplinkui esančius žmones.
Kortelės skirtos ne tik darbui su vaikais, bet ir su suaugusiaisiais, turinčiais intelekto ar psichosocialinę negalią.
Įstaigoms, įsigijusioms 3 ir daugiau rinkinių padovanosime mokymus apie tai, kaip naudotis kortelėmis su kortelių autore Simona Lunina.

Kortelių rinkinyje rasite:

Net 448 korteles

Iš viso rinkinyje rasite net 448 vizualinės pagalbos korteles, suskirstytas į 25 skirtingas kategorijas.


Kortelių dydis – 10x10 cm.

Įvadinius mokymus

Įvadinius mokymus, kaip tinkamai ir efektyviai naudoti vizualinės pagalbos korteles www.ugdymomeistrai.lt platformoje.

Metodinę medžiagą su naudojimosi instrukcijomis

Metodinę medžiagą su naudojimosi instrukcijomis, skirtingomis kategorijomis ir paveikslėlių kortelių sąrašu www.ugdymomeistrai.lt platformoje.

Vizualinių kortelių rinkinys tinkamas naudoti

tėvams, mokytojams, logopedams, ergoterapeutams ir kitiems specialistams, kurie ugdo specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus.

Kortelės sukurtos

remiantis Suomijos patirtimi darželiuose, taikant vizualinės pagalbos korteles ir siekiant sukurti bei užtikrinti efektyvų įtraukųjį ugdymą. Vizualinės pagalbos kortelės „PoKo” yra sukurtos bendradarbiaujant su Ugdymo meistrais.
Įsigyti kortelių rinkinį „PoKo"

Svarbu! Prekę pristatysime per 10-14 d.d. po apmokėjimo.

Pristatymas OMNIVA paštomatu arba kurjeriu.
Pristatymo kaina – 2,99 Eur.



Įsigyti
Kortelės šiandien ypatingai padeda bendraujant su naujais vaikais, kurie dar nežino darželio taisyklių bei rutinos, o dėl kalbos barjero bendravimas yra neįmanomas. Taip pat su vaikais, kurie turi specialiųjų poreikių ir verbalinė komunikacija yra iššūkis.

Kortelių autorė Simona Lunina
Dirbant su įvairiais vaikais bei jų šeimomis neradau geresnės metodikos nei vizualinės pagalbos kortelės, kurios ne tik padeda aiškiai ir konkrečiai perduoti savo idėjas, bet taip pat suteikia galimybę lengviau suprasti ir vaikus bei jų šeimos narius.

Kortelių autorė Simona Lunina
Bendravimas ir komunikacija yra vienas pagrindinių kokybiško ugdymo faktorių, norint patenkinti vaiko poreikius ugdymo proceso metu. Naudoti šias korteles labai lengva bei paprasta, o kiekviena mokytoja su laiku atranda būtent savo metodiką, jog šios kortelės atneštų daugiausia naudos visai grupei ir kiekvienam vaikui atskirai.

Kortelių autorė Simona Lunina

Kortelių autorė

Simona Lunina
Edukologė, Suomijos privačių darželių tinklo „Bumblebees kindergarten” generalinė direktorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais