UTA. Kaip turime keisti biologijos pamokas?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Atnaujintos ugdymo programos. Kaip turime keisti biologijos mokymą?

Lekt. Paulius Sungaila
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Ugdymo programų atnaujinimas šiuo metu kelia bene daugiausiai streso ir nežinomybės dalyko mokytojams. Ugdymo turinį buvo nuspręsta atnaujinti dėl pokyčių švietime, atsižvelgta į naujausius mokslo pasiekimus, tarptautinių tyrimų ir nacionalinių pasiekimų patikrinimų rezultatus, tarptautinių organizacijų ekspertų rekomendacijas. Jei keičiame ugdymo programas, ar turėtume keisti biologijos mokymą? Jei taip, tai kaip turėtume keisti?

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu lektorius pasidalins, kokius inovatyvius metodus galima taikyti mokant biologijos, kokios yra pačios sunkiausios biologijos temos mokiniams ir ar atnaujinta programa keičia iš esmės biologijos mokymą.

Mokymų ištrauka

Lektorius

Paulius Sungaila
Biologijos mokytojas ir korepetitorius, edukacinių projektų rengėjas, inovatyvių mokymo metodų lektorius ir skaitmeninio ugdymo turinio kūrėjas.

Atsiliepimai

Mokymo turinys skaidrėse išdėstytas buvo aiškiai, nuosekliai, viskas pagrįsta, nieko nereikalingo.

Mokymo turinys pateiktas informatyviai, aiškiai. Kadangi dirbu ne pirmi metai, kai ką patobulinus pritaikysiu praktikoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais