ATOSTOGŲ AKADEMIJA: 7 augimo savaitės
Grįžti atgal
42 ak. val.
gyvai
Birželio 26 d. — rugpjūčio 13 d.

ATOSTOGŲ AKADEMIJA: 7 augimo savaitės

€19,00
Ar Jūs pasiruošę pasinerti į nuostabią, įtraukiančią, atstatančią ir auginančią ATOSTOGŲ AKADEMIJĄ?

Kaina – 19€/asm. Nuolaida taikoma 5 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.
Kaina visai įstaigai nuo 15 asmenų – 149€. Įstaigą registruoja įstaigos administracija el. paštu Egle@ugdymomeistrai.lt

DALYVAUTI! DALYVAUTI!
Kiek savęs išdalinote šiemet?

Kiek iššūkių įveikėte? Kiek patyrėte pokyčių? Kiek savo vidinių resursų išnaudojote problemų sprendimui, savo klasės ar grupės labui? Kiek pirmadienių nesinorėjo net kojos kelti iš namų? Kiek pirmadienių nebyliai pasvajojote, kad savaitgalis tęstųsi truputį ilgiau?

Laikas atsipūsti, kokybiškai paatostogauti ir skirti laiko SAU. Jūsų ekranuose truputį pailsėjusi, paaugusi ir sugrįžusi Jūsų džiuginti ATOSTOGŲ AKADEMIJA.

Šios programos metu kaupsime savo vidinius resursus, rūpinsimės savo sveikata, jausmais, ugdysimės naujus įpročius, palengva, bet efektyviai keisime savo gyvenimą.

Kuo ypatinga šių metų Atostogų akademija?

Šiemet Atostogų akademijos dalyviai ne tik klausysis įkvepiančių pranešėjų, bet taip pat turės galimybę išbandyti įvairiausias asmeninio tobulėjimo praktikas. Kiekvienos savaitės interviu ir paskaitas lydės asmeninį augimą skatinanti rašytinė medžiaga bei lengvas, tačiau transformuojantis savaitės iššūkis.

Ar Jūs pasiruošę pasinerti į nuostabią, įtraukiančią, atstatančią ir auginančią ATOSTOGŲ AKADEMIJĄ?

VISUS šalies Mokytojus kviečiame patirti išskirtinai Mokytojams sukurtą Atostogų akademiją — asmeninio tobulėjimo programą, kuri padės auginti asmeninę stiprybę, pasirūpinti savimi ir sukaupti jėgas ateinančių mokslo metų iššūkiams.

Išsamiai apie Atostogų akademijos eigą:


• programa vyks 7 savaites, nuo birželio 26 d. iki rugpjūčio 13 d.;

• programos metu kiekvieną pirmadienį Atostogų akademijos kurse patalpinsime vaizdo įrašą — interviu su įkvepiančiais savo srities specialistais ir jų pasidalinimas žiniomis bei metodais;

• atostogų akademijos kurse kiekvieną pirmadienį taip pat patalpinsime rašytinę medžiagą: įkvepiantį skaitinį konkrečia tos savaitės tema ir savaitės iššūkį. Dalyvių lauks nesudėtingi, tačiau įdomūs ir transformuojantys iššūkiai, padėsiantys ugdyti naujus sveikos gyvensenos, darnos su savimi bei kitus įpročius;

• programos pabaigoje dalyviams bus išduodami 42 ak. val. trukmės el. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Pažymėjimus bus galima atisiųsti ir atsispausdinti. Įstaigos akreditacijos pažymos Nr. IVP-39;

• programos turinį galėsite peržiūrėti Jums patogiu laiku, patogioje vietoje. Tai reiškia, kad programos turinį galite žiūrėti namuose, prie jūros, sodyboje, miške, mieste — ten, kur leisite savo atostogas;

• programos turiniui peržiūrėti nebūtinas kompiuteris, vaizdo įrašų galėsite klausytis ir kituose išmaniuosiuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius telefonus;

• programos metu paliesime šias, kiekvienam žmogui itin svarbias temas: sveika mityba bei sveikas požiūris į maistą, sveikatinantis fizinis aktyvumas, laiko planavimas, perdegimas, finansai, santykiai, imuniteto paruošimas žiemai ir tai, ką geriausio galime pasiimti iš gamtos vasaros periodu.

programos temos:

1 savaitė. Gamtos dovanos vasarą ir imuniteto paruošimas žiemai. Kaip iš vasaros pasiimti tai, kas itin naudinga sveikatai? Lekt. Marius Lasinskas

Turinys bus patalpintas birželio 26 d. 11 val.

2 savaitė. Kur rasti laiko, kai neturi laiko? Laiko planavimo ypatumai. Lekt. Povilas Petrauskas

Turinys bus patalpinas liepos 3 d. 11 val.

3 savaitė. Perdegimas mokytojo gyvenime. Ką su juo daryti ir kaip apsisaugoti? Lekt. Eugenijus Laurinaitis

Turinys bus patalpintas liepos 10 d. 11 val.

4 savaitė. Gyvenimą keičiantis fizinis aktyvumas: kaip judėti sveikai ir taisyklingai? Lekt. Karolis Gečas

Turinys bus patalpintas liepos 17 d. 11 val.

5 savaitė. Ką apie sveiką mitybą turėtų žinoti kiekvienas? Pagrindiniai sveikos mitybos principai ir sveikas požiūris į maistą. - lekt. Edita Gavelienė

Turinys bus patalpintas liepos 24 d. 11 val.

6 savaitė. Kaip sau leisti viską? Kelias į finansinę laisvę ir tvarka asmeniniuose finansuose. Lekt. Laura Šeškienė

Turinys bus patalpintas liepos 31 d. 11 val.

7 savaitė. Santykiai. Kaip puoselėti santykius su artimaisiais, kad jie atneštų ramybę ir pilnatvę? Lekt. Darius Ražauskas

Turinys bus patalpintas rugpjūčio 7 d. 11 val.

Programos pašnekovai:

Eugenijus Laurinaitis
Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas bei grupių terapeutas, Vilniaus universiteto (VU) docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Darius Ražauskas
Lektorius, porų konsultantas, koučeris, asmeninio efektyvumo treneris.
Dr. Edita Gavelienė
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centro vyresnioji gydytoja dietologė, Mitybos sutrikimų prevencijos ir gydymo poskyrio įkūrėja. UAB „Dietos sistema“ dietologijos klinikos vadovė, Lietuvos dietologų draugijos valdybos narė, Lietuvos enterinės ir parenterinės mitybos draugijos valdybos varė, Europos klinikinės mitybos ir metabolizmo draugijos narė.
Laura Šeškienė
Verslo žinių konferencijos „Moterys investuoja“ pranešėja, Swedbank „Investavimo Akademijos“ dalyvė, Delfi.lt skilties „Mano pinigai“ straipsnių autorė, sertifikuota investicijų patarėja, finansinio raštingumo lektorė.
Povilas Petrauskas
„Internation Coaching Federation“ sertifikuotas koučingo profesionalas (PCC) ir pirmasis Baltijos šalyse „Marshall Goldsmith“ sertifikuotas Executive & Team coach.
Marius Lasinskas
Lektorius, VDU ŽŪA doktorantas, vaistažolininkas, knygų „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ ir „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“ autorius.

Asmeninio archyvo nuotr.

Karolis Gečas
Biomechanikos treniravimo pradininkas Lietuvoje ir žmogaus biomechanikos specialistas, asmeninis treneris.
Registracija jau prasidėjo!

Dalyvio mokestis — 19 €/asm. Nuolaida taikoma 5 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.

Kaina visai įstaigai nuo 15 asmenų – 149€. Įstaigą registruoja įstaigos administracija el. paštu Egle@ugdymomeistrai.lt

DALYVAUTI!

Dalyvių atsiliepimai

Tai buvo neįpareigojantis, bet įkvepiantis laikas - esu dėkinga Atostogų akademijos sumanytojams, organizatoriams ir pašnekovams. Turiningi pokalbiai, unikalios kiekvieno pašnekovo patirtys, empatiškumas organizuojant pokalbį, kokybiškas garsas ir nuostabūs vaizdai. Kilo įvairių sumanymų, kuriuos per likusias atostogas norėtųsi brandinti, o prasidėjus mokslo metams įgyvendinti.

Zita
Tai kartu buvo ir poilsis, ir vidinės savo erdvės užpildymas, ir malonus darbas, nes nors ir ne visus, bet daugumą filmų peržiūrėjau, ir knygas skaičiau (ir tebeskaitau) lyg kokį namų darbą.

Didžiulis ačiū, dar šauniau būtų, jei tai nesibaigtų.

Daivutė

Mane šie pokalbiai veikė kaip terapija, glostė kaip šilti vasaros spinduliai ir ramiai supo kaip jūros bangos. Pokalbiai įkvėpė, paliko daug nuraminančių, normalizuojančių minčių. Vaizdai ir garsai ramino. Tikrai nuoširdžiai dėkoju!

Diana

Programos draugai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais