Autizmo spektro sutrikimai: ką svarbu žinoti mokytojui?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Autizmo spektro sutrikimai: ką svarbu žinoti mokytojui ir specialistui?

Lekt. Gabrielė Tervidytė - Arandi
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Besirengiant įtraukiojo ugdymo pokyčiams darželių ir mokyklų duris vis dažniau atveria autizmo spektro sutrikimų turintys vaikai bei paaugliai. Elgesio, bendravimo, informacijos priėmimo ir vystymosi skirtumai stipriai išryškėja būnant grupėse ar pamokų metu, kai vaiko prašoma veikti pagal tam tikras taisykles, priimti naują informaciją ir vykdyti nurodymus. Klasėje mokytojai greitai pastebi vaikus, kurie patiria minėtus sunkumus.


Nors autizmo spektro sutrikimai (ASS) yra viena plačiausiai tyrinėjamų vaikų psichiatrijos sričių, kodėl vis dar kyla tiek daug klausimų ir neaiškumų dirbant su vaikais, turinčiais šį sutrikimą? Kaip elgtis mokytojui ir kaip dirbti su „kitokiu“ vaiku?

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu, išsamiai susipažinsite su Autizmo Spektro Sutrikimais (ASS). Mokymų metu taip pat sužinosite, kokie yra autistiški vaikai, kaip atpažinti šį sutrikimą, kaip nepalikti tokio vaiko antrame plane, kaip jam padėti atrasti savo stipriąsias puses.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Gabrielė Tervidytė-Arandi
Socialinės politikos ekspertė ir socialinė darbuotoja, VšĮ „Penki pojūčiai“ steigėja, dirbanti su įvairių visuomenės grupių psichine sveikata, sutrikimų turinčiais vaikais, jų šeimomis ir socialinių bei švietimo paslaugų specialistais. Lektorė visą savo profesinį dėmesį skiria raidos sutrikimų turintiems vaikams ir jų šeimoms kurdama unikalią technologiją ir jos naudojimo metodiką – sensorinę įrangą, konsultuoja šeimas, veda mokymus pedagogams ir kitiems specialistams, vykdo atvejo vadybą kartu su terapeutų komanda.

Atsiliepimai

Labai kompetetinga lektorė. Džiaugiuosi įsigyjusi šiuos kursus, buvo labai įdomu klausytis kursų, gauti labai vertingos informacijos. Būtinai dalyvausime ir kituose kursuose.

Lektorė aiškiai ir išsamiai išdėstė tema, atsakė į mums rūpimus klausimus. Mokymų metu sužinojau daug naudingos informacijos. Labai ačiū ir lauksiu dar mokymų pas šią lektorę.

Lektorė sklandžiai perteikė informaciją. Medžiaga buvo struktūruota, išsami, papildomai paaiškinti svarbesni ir sudėtingesni momentai. Ypač vertinu, kad gavau praktinių patarimų, kuruos, kaip mokytojo padėjėja galėsiu išbandyti praktiškai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais