Bendradarbiavimas su tėvais
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Bendradarbiavimas su tėvais

Lekt. Enrika Benevičienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Turbūt sutiksite, kad mokyklos aplinkoje neretai iškyla sudėtingų situacijų tarp mokytojo ir mokinių tėvų. Kartais prasilenkiama su tėvų lūkesčiais ir mokytojų galimybėmis, kartais mokytojai nori per daug iš mokinių tėvų ir dėl to gali kilti daug nesutarimų ir nepasitenkinimo tiek mokytojams, tiek tėvams. Kaip bendrauti ir sėkmingai bendradarbiauti su mokinių tėvais? Kaip efektyviai spręsti konfliktines situacijas?

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Tai praktiniai mokymai, kurių metu nesmurtinės komunikacijos praktikė Enrika pasidalins patirtimis, žiniomis ir praktiniais veiklų pavyzdžiais, kaip efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti su mokinių tėvais. Taip pat lektorė pasidalins patarimais ir realiais pavyzdžiais, kaip spręsti konfliktines situacijas bei kaip su mokinių tėvais užmegzti ryšį, grįstu abipusiu pasitikėjimu.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Lekt. Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.

Atsiliepimai

Dėkojame lektorei už įdomią medžiagą. Linkiu sėkmės jai!

Labai ačiū už išsamiai atskleistą temą ir pavyzdžius, kurie ypač naudingi ugdymo procese.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais