„Detektyvas miške arba pėdsekystė“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Detektyvas miške arba pėdsekystė

Pašnekovas Raimundas Ereminas
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Apie kokią gyvūnų veiklą mums pasakoja gamtoje randami ženklai? Kaip atskirti šuns ir vilko pėdsakus? Kodėl įdomiausias darbas ne įkelti inkilą, o jį valyti? Kokie gyvūnai gyvena visai greta mūsų? Apie visa tai ir dar daugiau su miškininku Raimundu Ereminu.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Išėję paprastam pasivaikščiojimui į mišką praeiname daugybę gyvūnų veiklos pėdsakų, tačiau neretai tiesiog nežinome, į ką atkreipti dėmesį, ką pastebėti ir apie kaip atskirti skirtingus ženklus. Tačiau turėdami bazinių žinių, ką, kada ir kaip stebėti, galėtume sukurti įtraukiančią, įdomią ir nuotykių kupiną pamoką gamtoje!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Pašnekovas Raimundas Ereminas
Miškininkas, ekologas, rekreacinės miškininkystės atstovas, iniciatyvos „Pasimatuok eigulio kepurę“ sumanytojas ir įgyvendintojas.

Atsiliepimai

Viskas, ką sužinojau, buvo nauja - ir apie barsuką, ir kuo skiriasi vilko ir šuns medžioklė, ir kt. Labai įdomu ir naudinga mokant vaikus. Puikus lektorius. Šalia savo namų dažnai rasdavau kažkokius pėdsakus. Dabar žinau, kad tai stirnos ateina pasisvečiuoti. Manau su vaikais vykti į mišką ieškoti pėdsakų. Ačiū!

Puikus vebinaras. Viskas suprantamaia ir aiškiai pateikiama. Labai įdomu buvo piešti gyvūnų pėdsakus, urvus. Ačiū.

Puikus vebinaras. Susipažinau su žinduolių pėdsakais ir kitomis veiklos žymėmis. Išmokau piešti gyvūnų pėdsakus. Vebinaro metu įgytas žinias ir gebėjimus pritaikysiu pasaulio pažinimo pamokose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais