Nuotolinis seminaras „Didžiausios delegavimo klaidos ir kaip
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Didžiausios delegavimo klaidos ir kaip jų išvengti?

Lektorius Lukas Benevičius
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Kas yra delegavimas? Ar iš tiesų mokame deleguoti? O gal tik paskirstome užduotis ir nesuteikiame erdvės atsirasti atsakomybei? Apie šį bei kitus delegavimo aspektus praktiniame nuotoliniame seminare su Luku Benevičiumi.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Kokias asociacijas kelia žodis patirtis? Gyvenimiškomis patirtimis laikome tai, kada susiduriame su įvykiais, kurie mus išmoko naujų dalykų. Mokantis mintinai ir nepanaudojant žinių praktiškai informacija įsisavinama tik trumpam laikui.

Moksliniai tyrimai rodo, kad geriausiai mokomės įvairovėje, aktyviai dalyvaudami nekasdieniškose veiklose. Patirtinis ugdymas nėra vien tik smagus patyrimas. Patirtinį ugdymą sudaro ir kiti svarbūs elementai be kurių patirtinis ugdymas taptų tik smagiu nuotykiu.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lektorius Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Atsiliepimai

Patiko pateikti praktiniai pavyzdžiai, patirtys, kaip auginti kitus, kaip išlaisvinti laiką, kaip įgalinti komandos narius pačius spręsti problemas ir prisiimti atsakomybę.

Supratau, kad efektyvūs vadovai neprivalo dirbti daugiau už kitus. Bet jie privalo tinkamai deleguoti užduotis ir būtinai pastoviai mokytis, turėti žinių.

Semimaras labai tikslingas ir išsamus. Labai dėkoju už įžvalgas.

Suteikta informacija paaiškino, kodėl vienu ar kitu atveju būna skirtingas rezultatas. Tai dalykai, apie kuriuos nesusimąstydavau...

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais