Kaip patogiai dalintis ir išsaugoti dokumentus?

Kaip patogiai dalintis ir išsaugoti dokumentus?

Lekt. Gediminas Jonauskas
4 ak. val. akredituoti mokymai

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Šiandien virtualioje erdvėje praleidžiame vis daugiau laiko. Todėl įvairių tipų elektroninių dokumentų perdavimas ir jų saugojimas yra neatsiejama virtualios kasdienybės dalis. Tačiau kaip elektroninius dokumentus laikyti ir jais dalintis saugiai? Kaip apsisaugoti nuo „virusų“, išvengti dokumentų dydžių ribojimų? Kaip atsirinkti nemokamas, patogiausias ir saugiausias programėles? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite peržiūrėję šį mokymų įrašą.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Seminare rasite aiškiai pateiktą teoriją su pavyzdžiais, kuriuos lengvai galėsite atlikti savarankiškai. Teorinius pavyzdžius galėsite įtvirtinti praktinių užduočių pagalba.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Gediminas Jonauskas
Informacinių technologijų mokytojas metodininkas, edukologijos magistrantas, lektorius, neformaliojo vaikų švietimo programų vadovas, kvalifikacijos tobulinimo programų rengėjas, VšĮ „Edukateka“ – akredituotos institucijos, vykdančios mokytojų ir švietimo pagalbą teikiančių specialistų kvalifikacijos tobulinimą, vadovas.

Atsiliepimai

Nauja: 1. Vaizdo konferencijos, Microsoft Teams (tai buvo ir sudėtingiausia, peržiūrėsiu pamoką dar kartą). 2. Dokumentų pagražinimas (labai įdomu, dariau su didžiausiu malonumu). 3. Dokumentų saugumas internete (labai naudinga).

Labai patogu klausytis pateiktą medžiagą, gausu puikių idėjų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais