Dokumentų saugumas internete
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Dokumentų saugumas internete

Lekt. Gediminas Jonauskas
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Visiems, kurie naudoja kompiuterius ir kitas technologijas, ypatingai svarbu atkreipti dėmesį ir pasirūpinti savo kompiuteryje esančios informacijos saugumu. Ar kada susimąstėte, ar Jūsų kompiuteryje esantys dokumentai, asmeninė ir darbinė informacija yra saugi? Kaip ją apsaugoti? Kaip saugiai naršyti internete? Kokios svetainės yra patikimos vartotojams, o kurios ne? Šiame seminare lektorius Gediminas Jonauskas, pasidalins savo patarimais ir įžvalgomis apie kompiuterio informacijos saugumą.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Šiame įraše IT specialistas Gediminas pasidalins savo patirtimi ir supažindins su geriausiomis ir patogiausiomis programomis, kuriose galėsite talpinti savo dokumentus ir kitą svarbią informaciją.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Gediminas Jonauskas
Informacinių technologijų mokytojas metodininkas, edukologijos magistrantas, lektorius, neformaliojo vaikų švietimo programų vadovas, kvalifikacijos tobulinimo programų rengėjas, VšĮ „Edukateka“ – akredituotos institucijos, vykdančios mokytojų ir švietimo pagalbą teikiančių specialistų kvalifikacijos tobulinimą, vadovas.

Atsiliepimai

Labai patogu klausytis pateiktą medžiagą, gausu puikių idėjų.

Naudinga išgirsti ir vizualiai pamatyti nuosekliai dėstomą informaciją. Seminaras labai patiko, informacija pateikiama tinkamu kampu, suprantamai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais