Efektyvus klasės valdymas
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Efektyvus klasės valdymas dirbant su ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikais

Lekt. Vytautė Žukauskaitė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Grupės valdymas yra vienas iš didžiausių iššūkių darželio mokytojui. Tikime, kad dažnas mokytojas, susidūręs su savo grupės valdymo sunkumais, labiau linkęs spręsti kylančias problemas, bet ne tikrąsias tokios situacijos priežastis. Taip pat, neugdomi ir netobulinami mokytojo grupės valdymo įgūdžiai daro neigiamą įtaką ne tik su šia problema susidūrusiam mokytojui, bet ir jo grupės ugdytiniams. Taigi, kaip efektyviai (su)valdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupę?

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu įsitikinsite klasės valdymo įgūdžių reikšme ir nauda ugdytiniams bei mokytojams. Taip pat analizuosite pagrindines vaikų nemalonaus elgesio priežastis, jas siejant su klasės valdymo aspektais. Įgausite žinių arba savo turimas žinias papildysite rekomendacijomis ir pavyzdžiais, kaip turėtumėte elgtis susidūrę su grupės valdymo sunkumais ir iššūkiais.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Vytautė Žukauskaitė
Tarptautiniame Vilniaus darželyje – mokykloje „Katino dienelės“ Vytautė dirba ugdymo kokybės koordinatorės darbą susijusį su ugdymo kokybės proceso vadyba, organizavimu ir koordinavimu, naujų darbuotojų apmokymu bei integracija, dokumentų analize, kūrimu, mokymu organizavimu, vedimu ir kt.

Atsiliepimai

Vertinčiau puikiai - išsamu, informatyvu, aišku. Informacijos įtvirtinimui pasidalinama skaidrėmis, kur gali išsianalizuoti informaciją papildomai.

Labai įdomi tema ir reikalinga darželyje. Grupėje yra vaikų su negalia, sveiki vaikai jau bando iš jų tyčiotis, tai buvo naudinga išklausyti seminaro medžiagą. Ačiū.

Mokymų lektorių vertinu labai gerai. Labai aiškiai ir prieinamai su pavyzdžiais išdėstė mokymo medžiagą. Ačiū.

Buvo naudinga išgirsti apie patyčias, apie veiksmų planą, ženklus, kurie rodo, kad vaikai patyrė patyčias.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais