„Efektyvus technologijų taikymas“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Efektyvus technologijų taikymas

Mindaugas Pozingis
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Detalus ir išsamus vadovas su Mindaugu Pozingiu apie tai, kaip tinkamai parinkti technologijas mokyklai, kaip padėti joms taupyti mūsų laiką bei išplėsti galimybes.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Jokia technologija pati savaime nesukuria vertės. Vertę kuria mūsų gebėjimas ją įdarbinti, padėti jai taupyti mūsų laiką ir praplėsti mokymosi turinį bei pagilinti patirtį. Juk jei klasėje yra interaktyvi lenta ir ji panaudojama dviem funkcijoms, tai nepadaro klasės šiuolaikiškesne. Tačiau tam, kad galėtume technologijas užpildytu turiniu, turime nusimanyti ir apie techninius sprendimus. Kviečiame Jus į virtualų gidą!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Mindaugas Pozingis
Švietimo technologijų ekspertas, mokytojas, „Ugdymo meistrai“ vadovas.

Atsiliepimai

Sužinojau, kokią įrangą turi įsigyti mokykla, klasė. Kokius pasirinkti kompiuterius bei kitą įrangą, jų techninį pasą, kokie sprendimai reikalingi aktų salei... Iš vebinaro pasirinkau man prieinamą programą turinio kūrimui!

Pasisėmiau žinių apie technologijų įvairovę, jų naudą ugdymo procesui. Technologijų pagalba mokysiu ne tik vaikus, demonstruosiu vaizdingesnes pamokas, bet ir vesiu dar įdomesnius susirinkimus, pokalbius su tėvais.

Labai patiko specialisto paskaita. Man daug kas nauja, nes daug ko net nežinojau. Norėčiau apskritai pastiprinti savo pasenusias žinias IT srityje

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais