Ekranų įtaka vaikų ugdymui
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Ekranų įtaka vaikų ugdymui

Lekt. Lina Liutvinienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Greitas gyvenimo tempas neretai veikia neigiamai tėvų ir vaikų laiką kartu. Tikriausiai daugeliui suaugusiųjų pažįstama situacija, kai vaikas niekaip nenustoja verkti, kelia triukšmą ar kitais būdais siekia atkreipti suaugusiojo dėmesį. Tačiau kartais taip nutinka, kad negalime skirti kokybiško dėmesio vaikui dėl, pavyzdžiui, neužbaigtų darbų ar noro bent trumpam pailsėti ir nusprendžiame pasinaudoti išmaniaisiais prietaisais. O ar kada pagalvojote, kaip šis laikas, praleistas su išmaniuoju telefonu rankose ar kitais prietaisais, ypač kai tai tampa ne išimtimi, o dažnai pasikartojančiu, trumpalaikiu sprendimo būdu, veikia vaiko fizinę ir psichinę sveikatą? Apie tai daugiau sužinosite šiuose mokymuose.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Šiame seminare lektorė Lina Liutvinienė aptars, kokią įtaką įvairios medijos daro vaiko raidai, kaip keičiasi vaikų elgsena, kai ekranai mūsų gyvenime užima vis daugiau laiko. Taip pat pasidalins ne tik medijų trūkumais, bet ir galimybėmis.

Lektorė

Lina Liutvinienė
Vaiko raidos specialistė: logopedė, specialioji pedagogė, Geštalto psichoterapijos praktikė. VšĮ Ankstyvosios intervencijos centro „Gandriukas“ steigėja ir vadovė, turinti 12 metų privačios praktikos patirtį ir daugiau kaip 19 metų patirtį kaip specialistė.

Atsiliepimai

Lektorę vertinu teigiamai. Patiko ramus ir nuoseklus informacijos išdėstymas.

Malonu klausyti, įdomiai perteikė medžiagą.

Dėkojame lektorei už įdomią medžiagą. Linkiu sėkmės jai!

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais